‘به عنوان آسان به عنوان دوست دارید!’ کریستیانو رونالدو نشان می دهد ظالمانه ترفند شات در یوونتوس جلسه آموزش (تصویری)

کریستیانو رونالدو نشان داد که او را لمس به عنوان تیز تا کنون با وجود coronavirus مستند به عنوان او انجام خیره کننده ترفند شات برای دوربین در طول یک یوونتوس جلسه آموزش.

رونالدو تا به حال به صبر برای لحظه ای خود را به عقب بر گردیم در آموزش زمین پس از صرف زمان بازگشت به خانه در مادیرا با خانواده اش.

پس از ورود او در ایتالیا او نیاز به انجام یک دوره قرنطینه اجباری قبل از اینکه مجاز به پیوستن به یوونتوس تیمی.

اما ستاره پرتغالی در بازگشت به آموزش در هفته گذشته و اگر این ویدئو منتشر شده توسط Juventus تیم رسانه های اجتماعی است که چیزی به توسط “CR7” به وضوح به نظر می رسد در فرم بالا.

رونالدو نشان داد بی عیب و نقص, لمس به nonchalantly تلنگر یک ولگرد فوتبال و به یک بسکتبال خالص در پایان از زمین قبل از تبدیل به جشن در دوربین.

سری A تیم بودند مجاز توسط دولت ایتالیا برای بازگشت به آموزش در اوایل این ماه و طرفداران یوونتوس بدون شک خوشحال برای دیدن ستاره خود را در چنین شکل خوبی پیش از لیگ بازگشت.

مداوم بیماری همه گیر کوروناویروس مجبور لیگ به طور موقت به حالت تعلیق بازی حداقل تا ژوئن 14, اما دولت ایتالیا است که انتظار می رود برای برگزاری یک جلسه با فوتبال ایتالیا سران در روز پنج شنبه 28 مه به بحث در مورد چگونه به فوتبال بازگشت این تابستان.

همچنین در rt.com خوب Ron پسر: کریستیانو جونیور نشان می دهد سرعت به عنوان او به سرعت پس از پدر و جلوتر از یوونتوس باز گشت (تصویری)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net