به عنوان آمریکایی ها از دست دادن شغل خود در مجلس سنا چرخ دنده ها به اسرائیل حداقل $38 میلیارد بیش از 10 سال

با اقتصاد ایالات متحده وضعیتی وخیم از اثرات coronavirus همه گیر کمیته روابط خارجی سنا موافقت کرد که به اسرائیل حداقل 3.8 میلیارد دلار کمک نظامی در هر سال است. یک رای کامل در هدیه ای است که انتظار می رود به زودی.

ایالات متحده نرخ بیکاری در حال حاضر در 14.7 درصد بدترین شکل از پرونده آغاز شد. نزدیک به 39 میلیون آمریکایی شغل خود را از دست پس از coronavirus رسیده سواحل آمریکا در اواخر ماه ژانویه و دولت آمریکا روز سه شنبه هشدار داد که اقتصاد ایالات متحده بازیابی نخواهد شد از آن زمان انقباض تا پس از سال آینده. علاوه بر این دولت فدرال کمک مالی بسته های تاریخ را تحت فشار قرار دادند بدهی های ملی در گذشته یک رکورد $25 تریلیون است.

شما نمی خواهد فکر می کنم وجود دارد هر چیزی اشتباه است اگر از شما خواسته سناتور مارکو روبیو هر چند. فلوریدا جمهوری خواه و همکاران خود در کمیته روابط خارجی سنا بی سر و صدا به تصویب یک لایحه در روز پنج شنبه به اسرائیل تضمین حداقل $38 میلیارد دلار کمک نظامی بیش از ده سال آینده با وجود اقتصادی قتلگاه در خانه.

همچنین در rt.com واشنگتن conned از احتمال ‘صدها میلیون دلار” توسط کلاهبرداران نیجریه

تصویب به اتفاق آرا این لایحه در حال حاضر به طبقه سنا برای رای دادن.

هر چند نوشته شده توسط روبیو – جمهوری از افزایش تدابیر اجبار – این لایحه با هدف قانونی تدوین یک وعده ساخته شده توسط رئیس جمهور سابق باراک اوباما در سال 2016. تحت شرایط توافق برای اوباما و نخست وزیر اسرائیل, بنیامین نتانیاهو, دولت یهودی را نمی خواهد به دنبال هر گونه وجوه اضافی فراتر از سالانه 3.8 میلیارد دلار. در واقع زمانی که کنگره رای دادند در نسخه قبلی روبیو لایحه در سال 2018 این رقم تعیین شد به عنوان یک کلاه. 2018 لایحه شد و در نهایت نورد را به یکی دیگر از خاورمیانه امنیت لایحه سال بعد بود که از چپ به مرگ در حزب دموکرات کنترل می شود ،

در حال حاضر با روبیو دوباره هل دادن لایحه هزینه های کلاه برداشته شده است. در این نسخه به تصویب کمیته روابط خارجی روز پنجشنبه ما ارسال خواهد شد “کمتر از” $3.3 billion مستقیم کمک های نظامی و 500 میلیون دلار بودجه برای برنامه های دفاع موشکی در هر سال برای دهه آینده.

همچنین در rt.com ما میلیاردر ثروت به شدت افزایش به بیش از 3 تریلیون دلار در طول همه گیر

روبیو افتخار در روز پنج شنبه که این لایحه “تقویت ملت ما امنیت استراتژیک اتحاد با اسرائیل و پر جنب و جوش دموکراسی است که چهره رو به رشد و بی سابقه ای تهدید برای امنیت خود و ثبات است.” هنوز این لایحه به تصویب رسید و بدون هیاهو و در حالت نزدیک به پنهان کاری.

به کمیته روابط خارجی رای دادند و آن را در کنار یک بسته از 15 لوایح دیگر با کمیته سر جیم Risch (R-آیداهو) فوق معمول زندگی-جریان رسیدگی است. برخی از Risch و روبیو دموکراتیک همکاران ابراز نگرانی در مورد hush-hush طبیعت از جلسه اما هیچ کدام اعتراض به عبور از این لایحه که به مقدار بزرگترین چنین بسته کمک در تاریخ آمریکا است.

رای بود و نه تحت پوشش رسانه های آمریکایی و اشاره شد تنها با چند ضد اسرائیل شدند. باید رای گیری مجلس سنا جذب پوشش بیشتر آن خواهد شد به احتمال زیاد قرعه کشی برخی از انتقاد. حتی قبل از coronavirus چکش اقتصاد آمریکا برای حمایت از اسرائیل در میان مردم آمریکا در حال سقوط بود. با توجه به نظرسنجی گالوپ صورت گرفته در اواخر سال گذشته 59 درصد از آمریکایی ها همدردی با اسرائیل در درگیری های شرق میانه از 64 درصد سال قبل است.

همچنین در rt.com ما را تهدید می کند ICC با “عواقب” اگر آن عمل در جنایات جنگی شکایت علیه اسرائیل ثبت شده توسط ‘جعلی’ فلسطین

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de