آرتم Lobov خواستار UFC دوبلین بازگشت در برابر Zubaira Tukhugov – و می گوید او را به تمام مبارزه خود را کیف پول به خیریه (تصویری)

آرتم Lobov است که مبارزه برای یک مبارزه بازگشت به UFC با “روسیه چکش” خواستار مبارزه با Khabib Nurmagomedov هم تیمی Zubaira Tukhugov در UFC دوبلین در ماه اوت است.

با رقابت بین Lobov خانه تیم SBG و Nurmagomedov extended تیم هنوز هم بسیار زنده Lobov گفت: او می خواهم عشق را به صورت خاموش با Tukhugov در هشت ضلعی در یک بازگشت به UFC.

پس از خروج از UFC Lobov تا به حال سه مبارزه در Bare Knuckle FC از جمله پر سود برنده بیش از سابق بوکس قهرمان جهان Paulie Malignaggi و مقابله با لهستانی MMA ارتقاء KSW دنبال شد نزدیک با Lobov هل دادن سخت برای مبارزه با لهستان مارسین Wrzocek قبل از coronavirus آمار و فرستاده ورزشی جهان به مجازی وقفه.

همچنین در rt.com سازمان دیده بان برجسته به عنوان آرتم Lobov شکست Paulie Malignaggi در BKFC 6 (تصویری)

در حال حاضر, به عنوان هر کس شروع به gameplan حرکات خود را پس از همه گیر است که بیش از Lobov گفت: او را دوست دارم به بازگشت به UFC برای مبارزه با Tukhugov در اتخاذ خانه دوبلین, ایرلند با UFC برنامه ریزی برای بازگشت به شهر در آگوست 15.

“آره کاملا. من قطعا می خواهید به انجام,” او گفت: Mac Life.

“مردم در مورد صحبت من مبارزه Zubaira من هنوز هم بسیار علاقه مند است که مبارزه هنوز به اهدای هر واحد دلار از این مبارزه به خیریه و آن را خوب خواهد بود به انجام آن در دوبلین.

“همه من را بخواهید من دوست دارم فقط برای یک مبارزه کرد. مثل من گفت: به UFC است که من قصد ندارم به ساخت هر گونه پول از این. این است که یک پول (مبارزه) برای من این یک مبارزه است که به اتفاق می افتد. من فقط در یک مبارزه معامله در دوبلین ایرلند است.”

همچنین در rt.com ‘خواب رفتن او Artem!’: سابق حریف می دهد Lobov انگیزه جلوتر از bare-knuckle نزاع و جدال (تصویری)

با وجود تمایل خود را به بازگشت به هشت ضلعی در دوبلین در ماه اوت Lobov گفت: او به نگه داشتن تمام مبارزه خود را با گزینه های باز و توضیح داد که یک مبارزه UFC معامله اجازه می دهد او را به انجام این کار در حالی که ارائه MMA غول یک مبارزه هیجان انگیز در محل مناسب.

“آن را به بسیاری از حس برای آنها به من در آن کارت و که این. یکی مبارزه با من آمد در ما کمک به این موسسه خیریه از آنها دریافت بارهای از پول به طوری که آنها خوب مبارزه برای UFC دوبلین و ما را وادار به حل و فصل اختلافات ما با Zubaira در هشت ضلعی بنابراین من قطعا علاقه مند می شود.

“دلیل من می گویم فقط یک مبارزه معامله است که من بسیار مشتاق و بسیار مجموعه در رقابت در بوکس حرفه ای, در bare-knuckle بوکس و MMA.

“و بدیهی است که اگر من امضا به UFC منحصرا من درک می کنم آن را مانند یک ارتقاء بزرگ است که این امر فقط کار نمی کند.”

همچنین در rt.com Paulie Malignaggi را bare-knuckle شکست نشان می دهد که چرا آن زمان ما به پایان رسید بوکس MMA در مقابل بحث

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de