هنر معامله ؟ تهمت می بالد Facebook برتری بیش از مودی پیش از سفر هند به جوهر تجاری و فروش سلاح

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا کرده است او محبوب تر از ساعت نارندرا مودی در Facebook جلوتر از آینده اش سفر به هند است. یک نازکن مانور سیاسی یا استاندارد, رسانه های اجتماعی, گفتگوی بورسی از ما کرد ؟

رئیس جمهور اعلام کرد در توییتر که آن را یک “افتخار بزرگ” به “شماره یک” در Facebook – یک عنوان گفته ارزانی داشته او را با پلت فرم عامل شرکت, مارک زوکربرگ. حاکی از این است که مودی بود “شماره دو” مغلوب ساختن پیشی جستن افزود که او “منتظر” به آینده سفر به هند است.

وجود دارد فقط یک مشکل کوچک: اعداد به نظر نمی رسد تا از مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا (و Facebook قبلا کاهش یافته است به نظر مغلوب ساختن پیشی جستن “شماره یک” مباهات). رئیس جمهور ایالات متحده در حال حاضر حدود 27.5 میلیون پیروان در اصلی او Facebook account. یک رقم قابل توجه اما نمی آیند نزدیک به مودی 44.3 میلیون پیروان.

مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده همان به ظاهر غلط ادعا می کنند در ماه گذشته. نه تنها او ادعا می کنند که زوکربرگ به او گفته بود او “شماره یک” اما او همچنین اشاره کرد که مودی “به 1.5 میلیارد نفر است. من 350 [میلیون]” – ظاهرا ساخت مشکوک خود مقام اول عنوان حتی بیشتر چشمگیر است.

همچنین در rt.com بزرگ ‘اگر’: تهمت به او می گوید “به نظر می رسد به جلو’ به هند سفر در حالی که اشاره به جدید تجارت ایران با وجود مذاکرات راکی

این به رخ کشیدن است و حتی بیشتر گیج کننده با توجه به مغلوب ساختن پیشی جستن چاپلوس در مورد اظهارات نخست وزیر هند. در ماه سپتامبر رهبران دو کشور رد و بدل کلمات گرم در طول یک pro-مودی تظاهرات در تگزاس است. مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: جمع آوری از 50000 نفر است که مودی است که “یکی از بزرگترین ترین اختصاص داده شده و اکثر دوستان وفادار.”

عجیب و غریب او اصرار که او سگ بالا در Facebook می شود به احتمال زیاد سیاسی ذکراست پیش از آینده اش سفر به هند است.

برنامه ریزی شده در پایان ماه فوریه این سفر را اولین سفر رسمی به این کشور – و بسیاری در معرض خطر برای واشنگتن است. هند است که در مراحل نهایی پاکسازی $2.6 میلیارد دلار خرید 24 MH-60R Seahawk هلیکوپتر – و مغلوب ساختن پیشی جستن است انتظار می رود به رول از خود افسانه salesmanship به مهر و موم معامله. دهلی نو نیز گزارش با توجه به دستیابی به هواپیماهای بدون سرنشین آمریکا در هزینه حدود 2.5 میلیارد دلار است.

همچنین در rt.com شهر میزبان مغلوب ساختن پیشی جستن در طول سفر هند را انکار می کند 6-ft دیوار ساخته شده است به پنهان محله های فقیرنشین ” اما می گوید ارتفاع کاهش خواهد یافت

آمریکا و هند نیز در حال کار بر روی یک توافق تجاری که به طور بالقوه می تواند توافق در مغلوب ساختن پیشی جستن را ببینید. واشنگتن و دهلی نو تحمیل tit-for-tat تعرفه های هر یک از دیگر واردات به عنوان بخشی از مغلوب ساختن پیشی جستن تهاجمی سیاست های تجاری.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im