یک نقاشی توسط نقاش امپرسیونیست فرانسوی کلود مونه ستاره جدید نمایشگاه از پناهندگان هنر در روستا شهر ویلز.

موزه هنر مدرن (MOMA) در مچینللته, پویس است که با تمرکز بر آثار تولید شده توسط مهاجران.

ولز مبتنی بر هنرمندان از جمله لهستانی نقاش Josef هرمان در میان کسانی که کار نمایش داده می شود.

متصدی,,,, Dr Peter Wakelin گفت: او می خواست به برجسته “تاثیر مثبت” پناهنده هنرمندان.

پناهگاه و تجدید نمایشگاه با تمرکز بر پناهندگان از نازی ها و همچنین کشش و برگشت به کسانی که آواره توسط فرانکو پس از جنگ پروس و بیشتر سیاسی اخیر مهاجران.

این کار توسط مونه نقاشی شده بود در لندن پس از او فرار فرانکو پس از جنگ پروس در سال 1870 و در یک صحنه بر روی رودخانه تیمز.

“مونه فقط واقعا شروع به توسعه ایده های خود را در مورد امپرسیونیسم زمانی که فرانسه و پروس جنگ در سال 1870” دکتر Wakelin گفت.

“او فرار کرد در سراسر کانال به سرعت به انگلستان آمد و او را سقوط در عشق با نقاشی لندن است.

“در سال است که او در اینجا بود او واقعا تلاش می کرد و او گفت: او را نزدیک به گرسنگی به حال خود فروشنده می آیند نه به عنوان به خوبی به فروش می رسد و چند کار می کند.

“اما آنچه او در مورد آن مطالعه یک محیط جدید به ویژه صنعتی را از رودخانه تیمز کاملا فضای متفاوت به آنچه که او مورد استفاده قرار گرفت.”

با این نسخهها کار با شیلی عکاس Humberto Gattica گنجانده شده نشان می دهد.

او و همسرش فرار شیلی پس از زندانی توسط رژیم پینوشه در 1970s. حل و فصل آنها در سوانزی جایی که آنها هنوز هم زندگی می کنند.

با استفاده از عکس های خانوادگی آقای Gattica ایجاد تصاویر جدید که به تصویر کشیدن احساس درد توسط کسانی که مجبور به ترک پشت عزیزان زمانی که آنها مجبور به تبعید.

“این نشان می دهد که بسیاری از النخیل. به عنوان مثال وجود دارد مرگ از دست دادن پوچی” او گفت:.

“من شروع به ایجاد این کار از آنجا که من شروع به بپرسید” من که هستم و چه هستم من در تلاش برای بیان?’ و سپس متوجه شدم که در طول زندگی من من در برخورد با درد و بنابراین من سعی کردم به کار در آن منطقه است.”

آقای Gattica گفت: هنر و شعر به او کمک کرد تا آمدن به شرایط با تجارب خود را به عنوان یک پناهنده: “بله, آن را خوب است به احساس تاسف برای خودتان اما بعد از آن شما نیاز به رفتن به جلو. و رفتن به جلو, عکاسی و شعر به من خیلی کمک کرد.”

این نمایشگاه اجرا می شود که تا 6 ماه ژوئن سال گرفته شده از برنامه ریزی و وابسته loaning آثار از گالری های عمده و جمع خصوصی.

Dr Wakelin گفت: “ولز اغلب تا به حال یک رکورد بسیار خوب برای پناهندگان و مایل به آنها را به ویلز زندگی است.

“شما نگاه افرادی مانند هاینز Koppel و هرمان یوزف که خود تاسیس و تا به حال تاثیر عظیمی چون آنها قدردانی شد توسط مردم در ولز است که آنها را ملاقات کرد – به خصوص در دره.

“نیز وجود دارد که در دوره جنگ جهانی اول زمانی که دیویس خواهران Gregynog مثبت بودند در ایجاد خانه برای بلژیک هنرمندان که به انگلستان آمد. آنها می خواستند آنها را به یک تاثیر مثبت در professionalising هنر در ولز است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی