آرسنال Arteta تست مثبت برای Covid-19 وادار تیم فوتبال را به خود انزوا

مدیر انگلستان باشگاه فوتبال آرسنال Mikel Arteta دارای آزمایش مثبت برای رمان coronavirus باعث این تیم به “تمیز کردن عمیق” خود مرکز آموزشی در هرتفوردشایر و کلید آن بازیکنان به انجام خود شده است.

“آرسنال پرسنل بود که در اخیر تماس نزدیک با Mikel خواهد شد در حال حاضر خود منزوی در خط با دولت بهداشت دستورالعمل” این باشگاه در بیانیه ای گفت: در روز پنج شنبه اشاره کرد که شامل خود “کامل اول تیم و کادر مربیگری و همچنین به عنوان یک تعداد کمتری از مردم از ما Hale End آکادمی” است که به طور موقت تعطیل به عنوان یک احتیاط.

هر دو آکادمی و تیم مرکز آموزش در هرتفوردشایر داده خواهد شد “عمیق پاک” باشگاه اضافه شده هر چند باشگاه دیگر سایت های خود ادامه خواهد داد به کار به صورت عادی.

این تیم به دنبال اطمینان از طرفداران در اوایل این هفته است که هیچ یک از ورزشکاران خود و یا کارکنان به حال قرارداد این بیماری پس از صاحب یونان Olympiacos – توپچی های اخیر حریف – نشان داد او آزمایش مثبت است. هنوز معلوم نیست که ممکن است منتقل می شود این ویروس به Arteta اما.

مدیر تشخيص اعلام شد کمتر از یک ساعت پس از لیگ برتر گفت که تمام مسابقات را پیش بروید به عنوان برنامه ریزی شده با این حال لیگ است پس از جمع این بیانیه بیان یک “اورژانس باشگاه جلسه” برگزار خواهد شد در صبح روز جمعه برای تعیین نحوه ادامه بازی های آینده.

یا نه لیگ تصمیم به قرار دادن فصل در انتظار نگه داشته به عنوان تعدادی از ورزشی سازمان انجام داده اند در سراسر جهان در میان coronavirus شیوع آرسنال گفت: برخی از مسابقات را باید لغو شود.

“روشن است که ما نمی خواهد بود قادر به بازی در برخی از وسایل خود را در حال حاضر برنامه ریزی شده تاریخ” تیم گفت:, و اضافه کرد که کسانی که در حال حاضر خریداری بلیط برای بازی های آینده خواهد بود به روز شده با اطلاعات بیشتر “را به عنوان به زودی به عنوان ممکن است.”

این باشگاه در حال حاضر کار برای ردیابی دیگران که ممکن است در تماس با Arteta و گفت: این امر با هماهنگی با مقامات بهداشت در گام های بعدی را برای آن امکانات و کارکنان.

همچنین در rt.com توپچی coronavirus نگرانی: آرسنال با انتشار بیانیه ای پس از Olympiacos صاحب نشان می دهد او بیماری

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net