آرژانتین آس Mauro Icardi ‘به ترک PSG پس از همسر و عامل واندا نارا نظرات به club کارفرمایان

آرژانتین به جلو Mauro Icardi نمی خواهد تمدید وام خود را ماندن در پاری سن ژرمن فراتر از این فصل پس از همسر و عامل واندا نارا گفت: فرانسه, غول های آنها می خواهند به بازگشت به ایتالیا با توجه به گزارش.

Icardi 27, به مشبک 20 گل در 31 حضور در وام در پاری سن ژرمن پس از او سمت چپ پدر و مادر باشگاه اینتر میلان در زیر ابر در طول تابستان است.

خرید اینترنتی در سن سیرو غول دیدم که آرژانتین آس محروم از کاپیتانی خود درس فصل گذشته بنا به گزارش ها ناشی از دستمزد خواسته در مذاکرات قرارداد رهبری و عامل نارا و همچنین به عنوان نظرات بحث برانگیز showgirl-تبدیل-مجری تلویزیون ساخته شده در مورد این تیم است.

Icardi را در پاریس اقامت به نظر می رسید که رفتن به خوبی با اولیه صحبت از پاری سن ژرمن در حال حرکت به توافق دائمی است.

هرچند که گمانه زنی ها وارونه شده است البته در هفته های اخیر با نرا در حال حاضر بنا به گزارش اطلاع رسانی PSG سلسله مراتب است که آنها قصد بازگشت به ایتالیا با توجه به La Gazzetta dello Sport روزنامه نگار Nicolo Schira.

Icardi, در نارا و خانواده خود را در حال حاضر پر از سوراخ در شمال ایتالیا در طول Covid-19 مستند به عنوان French Ligue 1 و سری آ ایتالیا باقی می ماند به طور نامحدود به حالت تعلیق.

باید او را در بازگشت به ایتالیا برای همیشه Icardi خواهد ریسک عدم اطمینان بیش از او در حال پخش برنامه های داده شده خود را acrimonious خروج از اینتر که در حال حاضر مدیریت این فتنه آنتونیو کونته.

ماشین رانده شده توسط Inter star Icardi همسر واندا ‘hit by rock’ به عنوان افزایش تنش در باشگاه ایتالیایی

وجود دارد گزارش می دهد که ناپولی و یوونتوس علاقه مند خواهد بود در دستیابی به خدمات آرژانتین hotshot اگر چه سابق از کسانی که به تازگی حکم خود را از در حال اجرا.

با توجه به نامشخص مالی آب و هوا آورده coronavirus همه گیر بزرگ-حرکت پول در جاهای دیگر نیز به نظر می رسد به احتمال زیاد کمتر از حتی چند هفته پیش.

همچنین در rt.com پاری سن ژرمن آس Icardi زباله ادعای شکاف با مسی همسر واندا نارا او به عنوان پست جدید برهنه عکس

Nara, 33, شده است یک بحث شکل برای نقش خود را در مدیریت و هدف قرار داده بود عصبانی بین طرفداران به عنوان مذاکرات شکست فصل گذشته.

او معروف رو با Icardi پس از تقسیم با مهاجم سابق سامپدوریا هم تیمی همکار آرژانتین ماکسی لوپز.

نارا و Icardi بحباله نکاح در اوردن در سال 2014 و دارای دو فرزند با هم در حالی که او نیز دارای سه پسر از رابطه او با لوپز.

یک تلویزیون دانشمند در سال گذشته عناوین ساخته شده زمانی که او اعلام کرد که “هیتلر خواهد بود ترس از” نارا او داده قرار است قدرت در درون بازی و دشوار مذاکره ،

همچنین در rt.com ‘هیتلر خواهد بود ترس از او”: روزنامه نگار ایتالیایی دادگاه جنجال با واندا نارا نظرات

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de