‘شوخی می کنی؟!’ لوئیس همیلتون برنده رکورد هفتمین جایزه بزرگ بریتانیا با وجود اتمام مسابقه با تنها سه لاستیک

F1 قهرمان جهان لوئیس همیلتون به نحوی به ادعای پیروزی در جایزه بزرگ بریتانیا با وجود اتمام مسابقه با تنها سه کامل لاستیک پس از تحمل یک سوراخ در دامان تاریخ و زمان آخرین.

در صحنه های دراماتیک در Silverstone, Hamilton, خمیده خانه به پیروزی پس از مذاکره نهایی نوبت از 52-دامان نژاد با یک تخت جلو-چپ تایر.

انگلیسی, ستاره همیلتون تا به حال ظاهر شده است cruising به پیروزی در خانه خاک قبل از اینکه مجبور به تحمل تنش به پایان برسد.

فوق العاده نزدیکترین رقیب حداکثر Verstappen از ردبول بود بازمی گردد نسبت به مراحل پایانی مسابقه به اجرا در نقطه جایزه برای سریعترین دامان نژاد به ظاهر محتوا به تن به پیروزی همیلتون و مرسدس.

او تا به حال انجام نشده است و بنابراین او می خواهم که قطعا گرفتار زده همیلتون در دامان تاریخ و زمان آخرین اما در عوض به پایان رسید کمتر از شش ثانیه پشت سر رقیب خود را. فراری چارلز لکلرک به اتمام تریبون بیشتر از 13 ثانیه برگشت.

همیلتون هم تیمی Valtteri Bottas قبلا دچار شبیه سوراخ گلایه با 11 دور به رفتن ارسال او را در رتبه بندی از دوم به نهایی 11-قرار داده شده در پایان یک ضربه به او در مسابقات قهرمانی جهان جاه طلبی.

در این پرچم رها همیلتون حتی تا به حال به بررسی با تیم خود را که آیا او در واقع کشیده شاهکار فرمان ماشین خانه با تنها سه کارکرد, لاستیک, درخواست تیم او: “این بود که آخرین دامان?” قبل از دریافت پاسخ: “آن! شما آن را انجام داده ام رفیق!”

توییتر واکنش خلاصه تا اوج به مسابقه.

ردبول تیم رادیو به نام همیلتون “یک پسر خوش شانس” برای انصراف خانه جلوتر از مرد اما بریت در حال حاضر گسترش سرب خود را در بالای F1 رهبران به 30 امتیاز با پیروزی سوم از فصل به عنوان او تعقیب یک رکورد equaling هفتم جهان عنوان شده است.

انگلیسی ستاره بستری شده بود از یک “قلب در” لحظه ای در ابتدا, اما که او “واقعا سرد” تا پایان مسابقه.

همیلتون در حال حاضر در 88 امتیاز در رده بندی کلی با فنلاند Bottas در 58. هلندی جوانی Verstappen شکاف به Bottas به شش امتیاز با دوم قرار می گیرد, به پایان رسید و در Silverstone.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی