یک صدای جیر جیر از سابق CNN میزبان رضا اصلان به معنای سرمایه گذاری بر روی راش Limbaugh اخیر تشخیص سرطان است و نه بیش از حد به خوبی با دیگر چهره های رسانه ها.

آن را تنها یک ماده از زمان قبل از اینکه کسی جشن, Rush Limbaugh ریه تشخیص سرطان. در حالی که دیرین conservative talk radio میزبان دریافت سیل حمایت و آرزوهای خوب پس از آشکار خود را از وضعیت سلامت در این هفته او دقیقا محبوب ترین مرد در سمت چپ.

“از خودتان بپرسید این سوال ساده: آیا این جهان به مکانی بهتر یا بدتر محل با راش Limbaugh در آن؟” توییتی سابق CNN میزبان رضا اصلان در پاسخ به Limbaugh را تشخیص.

همچنین در rt.com راش Limbaugh اعلام کرد او دارای سرطان ریه: یاد شخصیت رادیویی را از دست نشان می دهد با توجه به درمان

تنها نیاز به یک نگاه در Aslan حساب توییتر و یا به یاد بیاورید که او به نحوی موفق به کاهش سی ان ان برای ضد مغلوب ساختن پیشی جستن توییتهایی تماس با ما رئیس جمهور یک “قطعه ای از s**t” به می دانم که این سوال لفظی است.

و اگر اصلان سوال به اندازه کافی نیست او بعد از دو برابر کردن چند بار در پاسخ به کاربران توییتر با تماس Limbaugh “نفرت” و “نژادپرست است.”

اصلان در Limbaugh مرگ نیست دقیقا بدست بهترین پاسخ است.

گلوله کمانه دار زدن سردبیر جان گابریل سوال که آیا اصلان است و حتی انسان است.

“این وحشتناک, نفرت, بدبخت مرد @rezaaslan در حال حاضر به کار گرفته شده توسط یک شبکه در هالیوود به عنوان یک تهیه کننده اجرایی در طنزهای خود را مصرف. چپ پاداش هر یک از دیگر مایل مرگ بر کسانی که اختلاف نظر دارند” صریح محافظه کار و “توجیه’ بازیگر Nick Searcy توییتی.

اصلان در حال حاضر تولید و میزبان ‘پیش نویس خشن با رضا اصلان’ نشان می دهد در جریان خدمات موضوع است. او قبلا به میزبانی ‘مومن’ به صورت سی ان ان و کمک به تولید فیلم ‘راز زندگی مسلمانان است.’

فروغ میزبان تلویزیون لورن چن به نام Aslan اصلی Limbaugh صدای جیر جیر خود را در “grossest را هنوز” و به یاد می آورد یکی دیگر از بحث برانگیز لحظه ای که در آن Aslan به نام نیک Sandmann صورت “punchable.” Sandmann به تازگی دریافت یک حل و فصل از سی ان ان افترا بعد از آنها منتشر ویرایش تصویری از او ظاهر می شود به تحریک رویارویی با یک بومی آمریکای elder یک ویرایش ویدئو اصلان واکنش نشان داد.

انتقاد ناراحت نیست اصلان که بعد از پاسخ سوال خود را اعلام کرد و در مورد Limbaugh: “مطلقا وجود ندارد سوال جهان بهتر است بدون او در آن است.”

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im