مردم در جنوب بیشتر در معرض خطر از Covid-19 یا این فقط ترس?

جدید گزارش های رسانه ها نشان می دهد افراد جوان در حال ابتلا به کروناویروس در جنوب آمریکا در یک نرخ بالاتر و بیشتر سفر قرار می دهد این منطقه بیشتر در معرض خطر, اما آنها چشم پوشی دیرینه واقعیت.

“بیشتر افراد جوان در جنوب به نظر می رسد در حال مرگ از Covid-19,” The Atlantic اعلام کرد در آخرین گزارش در مورد همه گیر وارد شده از طریق خود Covid پیگیری پروژه.

در لوئیزیانا افراد در محدوده سنی 40-59 حساب 22 درصد از 310 مرگ و میر — از 9,150 موارد — در دولت با توجه به گزارش. که در همان محدوده سنی باعث می شود تا نزدیک به 20 درصد از 163 مرگ و میر — از 5,348 موارد — در گرجستان است. همچنین اشاره می کند که کسانی که در محدوده سن در تک رقمی محدوده زمانی که می آید به مرگ و میر ناشی از این ویروس در ایالات آمریکا مانند واشنگتن و کلرادو که در مجموع از 80 کشته و 3,342 موارد است.

“شیوع بیماری در حال حاضر در حال گسترش در آمریکای جنوبی منحصر به فرد هستند و عمدتا به دلیل از چگونه بسیاری از مردم در کار خود را نخست در حال مرگ هستند” اطلس Vann نوکرک می نویسد. بسیاری از مرگ و میر در سخت-آمار کشورهایی مثل چین و اسپانیا به طور عمده متعلق به افراد مسن — افراد زیر 70 را تشکیل می دهند تنها 12 درصد از مرگ و میر در کشور اسپانیا به عنوان مثال.

همچنین در rt.com کمتر از یک سوم از آمریکایی ها خواهد راش به کروناویروس واکسن – نظرسنجی

نوکرک ذکر یک تجزیه و تحلیل از قیصر بنیاد خانواده که با استفاده از CDC دستورالعمل در مورد کوروناویروس به شناسایی افراد در معرض بیشترین خطر – افراد بیش از 60 عنوان به خوبی به عنوان کسانی که در زیر سن که رنج می برند از بیماری های قلبی و سرطان و یا دیابت است.

این تحلیل آمده است که در جنوب ایالات متحده Arkansas, آلاباما, کنتاکی, تنسی, لوئیزیانا و می سی سی پی, جوان مردم را تا حدود یک چهارم از خطر جمعیت است که بیشتر از کشورهای دیگر.

در حالی که داده های منحصر به فرد نسبت به بقیه ما نباید آن را تعجب آور است. ایالت های جنوبی بوده است ذکر شده به عنوان unhealthiest در کشور به دلیل بیماری های قلبی و چاقی نرخ بالاتر بیشتر ایجاد خطر برای افراد جوان رو به کوروناویروس.

همچنین در rt.com دانشگاه پیتسبورگ سیاهی شبه آنفولانزا واکسن علیه Covid-19 می گوید: این آثار در موش

با توجه به امریکا و بهداشت رتبه بندی که نرخ سلامت آمریکا هر سال آرکانزاس, لوئیزیانا و می سی سی پی هستند که حداقل سالم با سطح بالایی از چاقی و مرگ و میر قلبی و دیابت است.

جوانتر جنوبی ها هستند بیشتر در معرض خطر از coronavirus به دلیل همه این عوامل فقط به عنوان آنها شده اند از آنفولانزای فصلی. در سال 2018 سالانه گزارش مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) میگوید که بیشترین مرگ و میر ناشی از آنفولانزا بودند از ایالات مانند تنسی و آلاباما و می سی سی پی.

در همین حال نیویورک تایمز با انتشار گزارش روز پنج شنبه نشان می دهد که جنوب بود به خصوص در معرض خطر از coronavirus. این “مطالعه” ادعا کرد که گسترش coronavirus می تواند بسیار بدتر در جنوب بر اساس نفر سفر در مسافت های طولانی تر حتی با اقامت در خانه دستورالعمل در حال حاضر در محل به همراه شوم به دنبال نقشه.

“در یک کلمه …جنوب” توییتی مایکل Barbaro, میزبان بار پادکست روزانه. او موفق به دریافت مقدار زیادی از توپخانه ضد هوایی برای نادیده گرفتن واقعیت های منطقه به ظاهر یک کم سیاسی ضربه در ‘red متحده است.’

نقشه نادیده اساسی از تراکم جمعیت بسیاری از منتقدان اشاره کرد. این چیزی است Axios بنیانگذاران جیم VanderHei نیز نادیده گرفته شود در هنگام بازدید از MSNBC را ‘صبح جو’ روز پنج شنبه که در آن او پیشنهاد جمهوری خواه رای گیری “قرمز متحده” در جنوب شد و در پاسخ آهسته تر به این ویروس به دلایل سیاسی. واقعیت این است که کمتر تراکم جمعیت به معنی وجود دارد به سادگی کمتر از موارد به دلیل این ویروس نه به عنوان به سرعت به عنوان در مکان هایی مانند شهر نیویورک است.

عدم تراکم جمعیت به حساب مردم سفر در مسافت های طولانی تر در جنوب آن نیست ولی در حال حاضر بیشتر در معرض خطر به دلیل سفر بیش از دو مایل در, می گویند, می سی سی پی است که کاملا متفاوت از انجام این کار در نیویورک است.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de