اتحادیه عرب را رد تهمت را “معامله قرن” در قاهره نشست با عباس

اتحادیه عرب شات پایین جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صلح خاورمیانه طرح گفت: آن را نمی خواهد منجر به یک صلح بین اسرائیل و فلسطین. این معامله در حال حاضر رد شده توسط طرف فلسطینی.

اعضاء اتحادیه در قاهره در روز شنبه برای بحث در مورد معامله تبلیغ با مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان “معامله قرن” و یک نقشه راه واقع بینانه به صلح بین اسرائیل و فلسطین. در سخنرانی خود در این نشست رئیس جمهور فلسطین محمود عباس اعلام کرد او را قطع تمام روابط خود را با آمریکا و اسرائیل بیش از طرح, و نمی خواهد به پایین در تاریخ به عنوان کسی که “به فروش می رسد اورشلیم.”

پس از “تحصیل در آمریکا و موقعیت با دقت” اتحادیه عرب طرفه با عباس و صادر شده و به اتفاق آرا رد این طرح در روز شنبه. در یک اطلاعیه مشترک مقامات از 22 عضو گفت: معامله نمی خواهد منجر به یک صلح بین دو طرف و لیگ نمی خواهد همکاری با ما به پیاده سازی آن.

تحت شرایط این قرارداد اسرائیل شهرک سازی در کرانه خواهد بود مشروعیت و دولت یهودی را ضمیمه گسترده swathes از بارور فلسطینی زمین. در حالی که این طرح فراهم می کند برای یک مستقل فلسطین که پایتخت آن خواهد بود واقع در خارج بیت المقدس و امنیت خود و مرز سیاست خواهد بود تصمیم گرفت با اسرائیل است.

همچنین در rt.com فلسطین ‘برش تمام روابط خود را با آمریکا و اسرائیل بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن را “معامله قرن’ – عباس

بعلاوه طرح به رسمیت می شناسد تمامیت بیت المقدس از جمله اماکن مقدس در قدس به اسرائیل اموال. بیت المقدس مدعی است که به عنوان یک شهر توسط اسرائیل و فلسطین و واگذاری این شهرستان به اسرائیل مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به احتمال زیاد پیش بینی آن رد عباس و اعراب.

جلسه اضطراری نامیده می شد به منظور تعریف یک متحد جهان عرب و موقعیت در پاسخ به ” معامله قرن,’ لیگ معاون صندلی حسام زکی گفت: RT عربی.

“این موقعیت خواهد بود واجب برای هر [عضو],” زکی تاکید کرد.

زکی معتقد است که از نظر آمریکا پیشنهاد کاملا ناعادلانه به فلسطینی ها است.

تقریبا یک سوم از زمان [فلسطینی] قلمرو قرار است به اسرائیل برود. در عوض ممکن است اسرائیل به فلسطینی ها برخی از 14 درصد از کویر زمین – در ازای زمین های حاصلخیز و منابع آب در کرانه باختری است. که ناعادلانه به طرف فلسطینی.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی