‘مارس 18 من رایگان’: BMF Jorge Masvidal می اندازد کلاه به حلقه به جای Khabib در UFC 249

UFC را baddest مادر*cker Jorge Masvidal انداخته است کلاه خود را به حلقه – یا در این مورد ضلعی – به جای Khabib Nurmagomedov در برابر تونی فرگوسن باید UFC 249 پیش بروید بدون روسیه قهرمان سبک وزن.

Khabib روز دوشنبه تایید کرد او در حال حاضر در روسیه و بازگشت به میهن خود پس از بسته شدن آمریکایی خود را در آکادمی کیک بوکسینگ (نام مستعار) آموزش پایه در کالیفرنیا فرود مستقیم به 14 روز در قرنطینه به عنوان سازگار با قانون روسیه برای اتباع بازگشت از خارج از کشور.

همچنین در rt.com منجمد کردن: Khabib Nurmagomedov می گوید: او در گیر روسیه و UFC 249 حرکت می تواند بدون او

در خانه در داغستان Khabib بود و به ظاهر امن در دانش UFC 249 خواهد “99%” در امارات متحده عربی است اما از آنجا که گفته شده است این نشان می دهد به احتمال زیاد به در, تنها بدون او و ما.

کسانی که گلایه های مرکب قرار گرفت که هفته گذشته روسیه مبتنی تمام پروازهای بین المللی از این کشور از مارس 27, ترک UFC را 155 پوند حاکم به طور موثر به رشته خود را در حیاط پشت.

جای تعجب نیست, اخبار ایجاد یک خلاء از مبارزان پرتاب خود را به نام کلاه به صورت فرگوسن از جمله UFC را ‘baddest صبح’ کمربند صاحب Jorge Masvidal از chirped با تایید او است “رایگان” در اصل مارس 18 مبارزه با تاریخ.

اگر چه آن ممکن است یک مبارزه است که آب دهان از هر mma فن مسائل عملی به این معنی است که مبارزه بعید است که اتفاق می افتد در سبک وزن با Masvidal بسیار تمام عیار سبک وزن و به احتمال زیاد بالاتر از 170 پوند حد در حال حاضر.

اما فرگوسن تجربه مبارزه در کلاس وزن بالا از جمله برنده نهایی جنگنده 13 در بخش راه بازگشت در سال 2011.

در یک Instagram تصویری زنده جریان در دوشنبه Khabib مشخص شده خود گلایه همواره در تغییر برنامه ها و آماده سازی.

“ما آموزش با نام مستعار و بدون هر گونه اطلاعات در مورد که در آن و چگونه آن را به اتفاق می افتد,” او گفت: در روسی.

“سپس UFC به ما گفت که مبارزه با 100% اتفاق می افتد نیست در ایالات متحده است. و آنها گفتند که 99 درصد است که این اتفاق خواهد افتاد در امارات متحده عربی, ابوظبی.”

با وجود آشکار ناامیدی Khabib magnanimously خود را داد ok به UFC را برای برنامه های مبارزه خواهد هنوز در محل قرار دادن نیاز به جنگنده را برای خانواده خود فراهم جلوتر از مبارزه خود را با فرگوسن بودن به تعویق افتاد برای پنجمین بار.

“بنابراین در حال حاضر من شنیدن که آنها به دنبال سازماندهی آن را با یا بدون من. خوب بروید,” او گفت:.

“هر کس باید به دنبال قوانین. من در برابر آن من می دانم که مبارزان نیاز به تغذیه خانواده های خود و پرداخت صورتحساب خود را. من می دانم که چقدر سخت است برای جنگنده. مگر اینکه آنها مبارزه با آنها نمی گرفتن هر گونه پول است.”

همچنین در rt.com منجمد کردن: Khabib Nurmagomedov می گوید: او در گیر روسیه و UFC 249 حرکت می تواند بدون او

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im