برنامه باید بررسی تصاویر سوء استفاده از کودکان قبل از انتشار’

شرکت های اینترنتی باید بیشتر برای مقابله با “انفجار” در تصاویری از کودک آزاری در سیستم عامل خود بریتانیا برگزار تحقیق نتیجه گیری کرده است.

این پنل همچنین گفت: شرکت های فن آوری به حال “موفق به نشان دادن” آنها به طور کامل آگاه از این تعداد تحت-13s استفاده از خدمات خود را و فاقد یک طرح برای مبارزه با این مشکل است.

این نام برای تمام تصاویر به نمایش قبل از انتشار.

و در آن گفت: دقیق تر سن چک نیز مورد نیاز است.

‘آسیب های اعتباری’

Facebook, Instagram and Snapchat مشخص شد به عنوان شایع ترین برنامه های ذکر شده که در آن نظافت بود گفت: به جای.

و صنعت در بزرگ متهم شد که “واکنشی به جای فعال” در پاسخ به مسائل.

“عمل به نظر می رسید رانده شده توسط میل به اجتناب از آسیب های اعتباری به جای اولویت حفاظت از کودکان” پرس و جو گفت.

این گزارش به دنبال یک سری از جلسات عمومی بین ماه های ژانویه 2018 و ممکن است 2019 که در طی آن پلیس گفت: آنها معتقد بودند انگلستان شد جهان سوم بزرگترین مصرف کننده بصورت زنده از کودکان سوء استفاده جنسی.

“شر جرم’

Facebook یکی از اولین برای پاسخ.

“[ما] را ساخته اند بزرگ سرمایه گذاری در راه حل های پیچیده” گفت: اروپایی خود را از ایمنی دیوید مایلز.

“این را به عنوان یک جهانی صنعت گسترده مسئله ما همچنان به توسعه فن آوری های جدید و کار در کنار اجرای قانون و متخصص و کارشناسان در حفاظت از کودکان برای امن نگه داشتن کودکان.”

مایکروسافت همچنین وعده داده شده به “در نظر گرفتن این یافته ها با دقت” در حالی که گوگل گفت: این امر کار را با دیگران به “مقابله با این شر و جنایت”.

غیر قانونی تصاویر

این گزارش در برخی از مراحل باید انجام شود قبل از پایان ماه سپتامبر.

پیشرو آن در لیست مورد نیاز برای غربالگری قبل از تصاویر به نظر می رسد آنلاین.

در این گزارش اشاره کرد فن آوری های مانند مایکروسافت PhotoDNA تا به حال ساخته شده این امکان را برای تصاویر به سرعت بررسی می شود در برابر پایگاه داده های شناخته شده غیر قانونی تصاویر بدون انسان نیاز به آنها نگاه کنید.

اما در حال حاضر این فرایند پالایش به طور معمول اتفاق پس از این مواد در حال حاضر در دسترس برای دیگران برای دیدن.

رسما ممنوع

کاربران ممکن است نا امید تاخیر در دیدن محتوای خود را به زندگی می کنند اما در این پنل گفت: آن را به حال شده است گفت: از هر دلیل فنی این روند نمی تواند اتفاق می افتد قبل از انتشار.

این تحقیق همچنین گفت دولت بریتانیا باید قانون معرفی به وادار کردن شرکت های درگیر به اتخاذ موثر تر چک برای جلوگیری زیر سن کاربران است.

قبل از نوجوانان بودند در “بخصوص” در معرض خطر بودن مرتب آن را گفت.

این پنل به رسمیت شناخته شده و بسیاری از خدمات که رسما ممنوع برای زیر 13s.

کودک برهنه

اما از آن گفت: در بسیاری از موارد فقط تست بود به نیاز کاربران برای پر کردن در یک تاریخ تولد فرم است که به راحتی می تواند تحریف شده است.

“باید وجود داشته باشد بهتر است به معنی حصول اطمینان از انطباق” آن را گفت.

این گزارش اذعان تشخیص و جلوگیری از زنده جریان از سوء استفاده دشوار بود اما برجسته یک برنامه به عنوان مثال برای یادگیری است.

آن گفت: Yubo با استفاده از الگوریتم تشخیص ممکن است موارد کودک برهنگی که یک انسان مدیر پس از آن چک کنید و ببینید اگر عمل اگر لازم است.

این پنل همچنین اشاره کرد موجود ضد سوء استفاده از فن آوری های کار نمی کند زمانی که ارتباطات محافظت می شدند با پایان به پایان رمزگذاری که دیجیتالی همونطور ارتباطات بدون ارائه دهندگان پلت فرم یک کلید.

پرس و جو مشخص شده WhatsApp و iMessage و FaceTime در حال حاضر استفاده از این روش به طور پیش فرض و Facebook در نظر گرفته شده برای استقرار آن را به طور گسترده تر به زودی.

اما نمی گویند که چگونه این کار را باید خطاب.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de