اپل و گوگل اولین بلوتوث مبتنی بر تماس با ما-ردیابی پلت فرم برای مبارزه با Covid-19…و پایان حریم خصوصی دارند ؟

اپل و گوگل پرده برداری از برنامه – به زودی ساخته شده را به سیستم عامل تلفن همراه – که ردیابی کاربران و مخاطبین به مبارزه Covid-19. آنها اصرار دارند آن خواهد بود “در انتخاب کردن” و احترام به حریم خصوصی اما ما شنیده ایم که قبل از.

تکنولوژی غول اعلام کرد که آنها مشغول به کار بودند با هم در یک بلوتوث مبتنی بر تماس با ما-ردیابی برنامه در روز جمعه. پلت فرم خواهد شد و اولین بازی به عنوان یک API – یک ابزار برنامه نویسان می توانید استفاده کنید به ادغام قابلیت را در خود برنامه – ماه آینده این شرکت گفت: و در نهایت خواهد شد ساخته شده را به سیستم عامل iOS و اندروید سیستم عامل خود را.

همچنین در rt.com اتحادیه اروپا ‘به رویکرد مشترک’ در Covid-19 ردیابی برنامه های کاربردی به عنوان پروژه های در آلمان و فرانسه صورت نگرانی های حریم خصوصی با چالش های حقوقی

برنامه کار خواهد کرد با به اشتراک گذاشتن اطلاعات شناسایی بین همسایه های همراه در سراسر اتصال بلوتوث و اطلاع کاربران زمانی که آنها در تماس با فرد آلوده و یا کسی که بعدا معلوم است به توان و حذف. آن سرور باید 14 روز ‘حافظه’ از دستگاه هایی که دارای مسیرهای عبور. هر دو شرکت در زمان درد برای اطمینان دادن به مردم که هویت و محل کاربران را به اشتراک گذاشته نمی شود و اصرار دارد که برنامه کار می کند در نزدیکی به گوشی های دیگر فقط به جای مستقل موقعیت جغرافیایی. رمزگشایی داده ها رخ می دهد به صورت محلی بر روی گوشی کاربر است آنها توضیح داده شده است.

شفافیت و رضایت از بیشترین اهمیت در این تلاش” این شرکت گفت: در بیانیه ای مشترک متعهد به “انتشار اطلاعات در مورد کار ما برای دیگران به تجزیه و تحلیل” و کار با “سهامداران علاقه مند” به گسترش این نرم افزار قابلیت.

در حالی که هر دو شرکت بارها و بارها اصرار داشت که این تکنولوژی خواهد بود “در انتخاب کردن” و احترام به حریم خصوصی کاربران و امنیت احتمالی آن ادغام به سیستم عامل است که اجرا در تلفن های همراه مورد استفاده توسط اکثریت قریب به اتفاق کاربران گوشی های هوشمند است که به احتمال زیاد به نگرانی طرفداران حفظ حریم خصوصی. در حالی که اپل قاب خود را به عنوان ‘مسئول’ بزرگ با تکنولوژی کرگدن با توجه به حفظ حریم خصوصی و اطلاعات-گرسنه گوگل بدنام است برای اجرای هر لقمه از داده های آن را می توانید دست خود را از طریق بیشه از الگوریتم و عذرخواهی برای رسوخ بعد از آن اگر در همه.

همچنین در rt.com “ما عذر خواهی’: گوگل غیر فعال آن داده های جمع آوری برنامه برای نقض سیاست های اپل

این شرکت در بیانیه ای توضیح می دهد که آن Api ها کار می کنند دست در دستکش با برنامه های ساخته شده توسط مقامات بهداشت عمومی. در حالی که غیر رسمی همکاری بین فناوری بزرگ و برادر بزرگ رسیده ارتفاعات جدید تحت coronavirus اپیدمی ساخت رابطه رسمی نیست و به احتمال زیاد نشستن به خوبی با کاربران نگران هک و نشت – یا بالقوه اطلاعات ثروت باد اورده که خواهد آمد از باز کردن یک کانال اطلاعات بین مقامات و شهروندان گوشی های.

این بیانیه به ویژه اجتناب از ذکر چه اتفاقی می افتد پس از یک فرد است که نشان داد می شود در معرض تماس با فرد آلوده است. احتمالا انتظار می رود آنها را به خود قرنطینه اما سیستم اطلاع مقامات اگر آنها موفق به انجام این کار? آنچه در مورد مثبت کاذب که بنا به گزارش های مکرر با برخی از Covid-19 آزمون ؟

گوگل-اپل مدل است که به دور از تنها تماس با ما-ردیابی برنامه در بازار است. برخی از 20 شهر و ایالتی در ایالات متحده هستند در مراحل مختلف اتخاذ یک برنامه مشابه به نام خصوصی کیت توسعه یافته در موسسه تکنولوژی ماساچوست در حالی که پان-اروپایی حفظ حریم خصوصی نزدیکی ردیابی ابتکار یکی دیگر از بلوتوث مبتنی بر مدل است که ادعا می کند (به عنوان نام نشان می دهد) برای حفظ حریم خصوصی کاربران بوده و تبلیغ توسط اتحادیه اروپا به عنوان راه حل به تماس با ما-ردیابی برای کل قاره. در همین حال دولت آمریکا شایع است به استفاده از تبلیغات تلفن همراه داده ها برای ردیابی افراد در حال حاضر.

ضرورت coronavirus همه گیر شده توسط دولت ها در سراسر جهان برای توجیه بی سابقه رسوخ به شهروندان خود را در حفظ حریم خصوصی. در حالی که گوگل و اپل وعده داده اند تماس-قابلیت ردیابی که به زودی خود را یکپارچه سیستم عامل می تواند از راه دور غیر فعال پس از همه گیر است مسیر خود را ضبط نمی کند و الهام بخش اعتماد به نفس است که آنها را حفظ خواهد کرد که وعده.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im