تشویق & اعتراض پس از بایدن مشاور ‘فوم’ سه شنبه معترض (تصویری)

مشاور ارشد دموکرات نامزد ریاست جمهوری جو بایدن دریافت کرده است تمجید – و همچنین به عنوان چشم-رول – پس از pouncing در معترضی که به اتهام مرحله در طول یک شنبه رالی.

بایدن reveling در سه شنبه زمانی که عملکرد دو معترضان با عجله بر روی پلت فرم که در آن او بود صحبت کردن. اول اثبات شد به سرعت برداشته می شود توسط یک مرد که به نظر می رسد که بخشی از معاون رئیس جمهور سابق امنیتی جزئیات. اما یک دوم از معترضان موفق به تقلا بر روی صحنه – باعث Symone ساندرز به اتهام در ثبت نام-دارای حق اعمال disrupter و او را با گرفتن کمر.

تصویری از این حادثه به سرعت رفت و ویروسی با بایدن طرفداران تملق گوی بیش ساندرز’ تصمیم به زور و اجبار دخالت کند.

به ‘مقابله با’ (این نشان دهنده در واقع هرگز آمار زمین) باعث بی شماری مقایسه فوتبال با یک ویدئو حتی دوبله کلیپ با تفسیر ورزشی.

اظهار نظر در درگیری Sanders, توییتی که او تا به حال “شکست ناخن” در حالی که کشیدن معترضان کردن مرحله. او خوشحال حامیان ارائه شده به پرداخت برای او به یک مانیکور جدید.

ناخن شکستن ورزشی مهارت های چپ دیگران کمتر تحت تاثیر قرار, اما. یک نظر snarky اشاره کرد که ساندرز آمد تا پشت نشان دهنده “مانند بایدن آمد پشت به دادن جایزه به جنایتکار جنگی” – با اشاره به زمانی که بایدن infamously ارائه شده رئیس جمهور سابق جورج دبلیو بوش با مدال آزادی.

دیگران شوخی که این حادثه به احتمال زیاد ناشی از بایدن – که دارای سابقه spouting, عجیب و غریب, غیر sequiturs در کمپین بلیزرز – قابل توجه سردرگمی است.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im