تحسین & به سلامتی به عنوان پرتلند ضد شورش پلیس زانو زدن در همبستگی با anti-پلیس-خشونت معترضان (تصویری)

چادری در پر شورش دنده یک تیم پورتلند افسران gallantly گرفت و به زانو در مقابل تظاهرات بیش از جورج فلوید مرگ garnering تشویق و ایجاد یک فضای وحدت با جمعیت است.

لحظه ای بود که در فیلم روز دوشنبه با فیلم نشان دادن جمع زیادی از معترضان مسالمت آمیز در مواجهه با یک ردیف از شورش افسران پلیس در خارج از Multnomah County دادگستری مرکز در پورتلند اورگان است.

خط افسران است و پس از آن دیده می شود بر روی زانو های خود را قبل از تظاهرکنندگان ظاهرا در همبستگی با علت خود. جمعیت پاسخ مثبت به حرکت با برخی از زانو و همچنین در حالی که دیگران را تکان داد دست خود را.

پورتلند افسران نیست برای اولین بار به رسیدن به آن وحدت بیش از فلوید مرگ است. روز یکشنبه یک county sheriff در میشیگان پیوست تظاهرکنندگان در Genesee County اطمینان آنها را که پلیس وجود دارد در کنار مردم است.

در ضمن در پورتلند هزاران نفر از معترضان مسدود شده و ترافیک در سراسر شهرستان. مقامات اعمال شب مقررات منع رفت و آمد اما این تا حد زیادی نادیده گرفته شده توسط آن نشان دادن در طول تعطیلات آخر هفته.

تظاهرات خشونت تبدیل شد در روز یکشنبه به عنوان گروه از تظاهرکنندگان بمباران فدرال دادگاه با سنگ و حلیم پرتابه در پلیس که در پاسخ با گاز اشک آور و گلوله های لاستیکی.

همچنین در rt.com “این نیست که ما که هستیم!’ شهرستان کلانتر در میشیگان می پیوندد راهپیمایی علیه خشونت پلیس

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de