مماشات با جمعیت? شیکاگو می کشد پایین بحرانزده کلمبوس مجسمه روز پس از شهردار موافقت خود را با اجازه فدرال در

مدت کوتاهی پس از شهردار لری Lightfoot اذعان به اجازه دولت فدرال برای استقرار عوامل خود را به شیکاگو شهر حذف برنز کلمبوس مجسمه است که تخریب در میان عظیم سیاه و سفید زندگی می کند ماده تظاهرات.

حذف عملیات آغاز شده در گرانت پارک شیکاگو در وسط شب و روز جمعه. کارگران با استفاده از دو سنگین جرثقیل به ضمیمه فلزی طناب به کریستف کلمب بنای تاریخی که پیچیده در پارچه کرباسی قیراندود وعایق اب.

مجسمه ایتالیایی اکسپلورر بنا در دهه 1930 با کمک های مالی و برکت از شیکاگو ایتالیایی-آمریکایی جامعه شد و سپس پایین آورده و در مقابل تماشاچیان و تشویق از سراسر خیابان.

گزارش از شهرستان مقامات سفارش حذف شده اند ساخت دور در رسانه ها در روزهای اخیر. روزنامه های محلی پیشنهاد شهردار لری Lightfoot می تواند به تصمیم گرفته شده در اوایل روز پنج شنبه, در روز جمعیت زیادی از معترضان انباشته در اطراف خانه او خواستار آن است که او پال خواستار قطع بودجه دولت ،

پلیسی که تا به حال sparred با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بیش از فرستادن ماموران فدرال به شهرستان تولید شده رسانه های محلی در این هفته هنگامی که او به طور ناگهانی تغییر ذهن خود را در رابطه با اکراه موافقت کرد که به کارگیری است.

عوامل کشیده شده از وزارت دادگستری – که شامل اف بی آی و آژانس مبارزه با مواد مخدر و اداره الکل و تنباکو و سلاح گرم و مواد منفجره – گفته می شود همکاری با مجریان قانون محلی مقابله با جرم و جنایت و خشونت مسلحانه در شیکاگو است.

گرانت پارک خود دیده است درگیری شدید بین پلیس و اعتراض جمعیت که باران ماموران حفاظت از مجسمه سازی با پرتابه و آتش بازی هفته گذشته است.
برخی از معترضان نیز تلاش کرده اند به کلمبوس پایین خود را, اما تقویت پلیس متوقف سرنگونی در اخرین حرکت می کند.

همچنین در rt.com نیروهای فدرال ‘در حالت آماده به کار’ به وارد سیاتل اگر تظاهرات به خشونت گرایید & پلیس محلی نیاز به حمایت

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

دیدگاهتان را بنویسید