‘عذر خواهی برای چه؟’: ATP را ‘دخترانه’ جیر سقوط ناپاک از گروه همجنسگرایان اما برخی از دیدن واکنش افراطی

ATP مجبور شده است به طور علنی عذرخواهی پس از تنیس سازمان به اشتراک گذاشته Infinite تصویری نمایشگاه انواع مختلف از بازیکنان تنیس تلقی شد “توهین آمیز” و “اسفناک” توسط برخی در جامعه همجنسگرایان.

در آخر هفته ATP دوباره توییتی Infinite تصویری با عنوان “چرا بازیکنان تنیس بنابراین اضافی” که تقلید بازیکنان در دادگاه رفتار و برچسب زدن به آنها را به عنوان “این moaner,” “the grunter,” “عصبانی یک” و “این دختر.”

این ویدئو باعث داد و بیداد در رسانه های اجتماعی با بسیاری از کاربران خشم و جرم از کلمه “دخترانه” بود که به عنوان یک درمان نفرت لکه دار نسبت به همجنسگرایان.

ATP پس از آن ارائه یک حقیری عذرخواهی, حذف ویدیو و گفت که “چنین زبان هیچ جایی در جامعه امروز است.”

ما می خواهم به عذر خواهی برای یک بد قضاوت retweet بیش از آخر هفته که شامل زبان توهین آمیز به تجاوز+ جامعه شد و پس از آن حذف شده ، “بیانیه ای گفت:.

چنین زبان هیچ جایی در جامعه امروز و یا فراگیر محیط زیست است که ما در تلاش برای در ورزش ما.”

در حالی که اکثر نظرات مورد ستایش قرار داد بدن تصمیم به حذف توییت جنجالی دیگران گفت که وجود دارد بدون نیاز به عذر خواهی داده inoffensive طبیعت تصویری تاکید بر این که برخی از مردم به سادگی “بیش از حد حساس.”

به عنوان یک همجنسگرایان شخص من هیچ جرم. افراد بیش از حد حساس هستند امروزه imo” یک فرد نوشت.

می توانید هر کس فقط اجازه دهید این حادثه رفتن به خصوص پس از عذرخواهی هنگامی که وجود دارد بسیار بزرگتر مشکلات در حال حاضر در رفتن در سراسر جهان,” کاربر دیگری اضافه شده است.

عذر خواهی? برای چه ؟ به اندازه کافی لطفا” یکی بیشتر نظر به عنوان خوانده شده.

وای امروزه مردم گریه برای همه چیز شما فقط می توانید جوک خود را غمگین,” کاربر دیگری اظهار تاسف کرد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de