Conor McGregor یک بار معروف گفت که ‘عذرخواهی می کنیم به هیچ وجه یک” اما نمی رزرو مشاوره همان ESPN Stephen A. Smith زیر نظر است که او ساخته شده زیر مک گرگور پیروزی در برابر Donald Cerrone.

اسمیت بود که بخشی از پخش بلافاصله پس از UFC 246 اصلی رویداد مهم از هر دو جنگنده در پی نشان می دهد که ما یاد گرفتیم کمی در مورد مک گرگور زیر چنین مختصر لب و نیز انتقاد از تلاش های مطرح در قفس توسط UFC جانباز Cerrone.

همچنین در rt.com ‘او می تواند در آن بزرگ’: سابق UFC قهرمان Cain Velasquez خواستار Conor McGregor به WWE تغییر

بحث در مورد این موضوع با جانباز جنگنده جاش تامسون در یک قسمت جدید از محبوب ‘از Joe Rogan Experience’ پادکست روگان تشریح احساسات خود را در مورد اسمیت گفت که پخش – که اغلب در مورد موضوعات مانند NFL – کمی در مورد مخلوط هنرهای رزمی است.

روگان و تامسون در ادامه به انتقاد از یک ویدئو منتشر شده توسط اسمیت نشان دادن او ضربه برخی از بوکس پد.

کسی که نیاز به توضیح به من چه چیزی اتفاق می افتد در اینجا. به نظر می رسد او را مشت زدن نوزاد,” روگان گفت: اسمیت. “این مرد باید اجازه داده شود به بحث در مورد مبارزه.”

Mad توجه به جو روگان” اسمیت گفت: در پاسخ به روگان در توییتر. “چیزی جز احترام به انسان و کار فوق العاده ای است که او انجام داده و ادامه خواهد داد به انجام در طول سال و برای سال آمده است. اما شما در اشتباه هستید در این یکی من مرد.

شما باید حق خود را فقط مانند من حق برای پاسخ به عنوان من در حال حاضر,” او اضافه شده است. “اما هر زمان که شما می خواهید به صحبت کردن با من در مورد این مبارزه و یا شما می خواهید به صحبت کردن با من در مورد اعتبار به بحث در مورد چیزی در دنیای ورزش نام, زمان و مکان, Joe Rogan, و من به شما نشان می دهد. این یک مشکل نیست. این یک مشکل نیست در همه.

شما نمی دانید من, بنابراین من قصد دارم به شما دست کشیدن برای صحبت کردن در راه شما صحبت کردن بدون تماس با من. من اهمیتی نمی دهند در مورد همه است. من احترام که در آن شما در حال آمدن از. شما فقط اشتباه در این یکی خاص و من به شما گفتن شما در اشتباه هستید.”

البته آن را نمیگیرد طولانی برای یکی از بحث مرکزی, شخصیت, Conor McGregor به صدای سنج ایجاد کردن.

تماس با شما مورد بحث در اینجا یک+,” McGregor نوشت. “من را نشان نمی دهد به اندازه کافی. من توسط ساعت پرداخت می شود هر چند. جو نظرات با این حال از شما آمده است گفت: مخالفان جنگنده ترک. بینی شکسته/استخوان مداری می گویند متفاوت است. مبارزه با باطل است. کسانی که پیاده روی را سزاوار احترام کامل! عذرخواهی می کنیم.”

در عرض چند دقیقه به ترتیب زیر از پاسخ نوشته شده توسط اسمیت:

آقا چقدر احترام به بزرگ @TheNotoriousMMA. من خاطره در آنچه به من گفت: “این راهی است که آن را نگاه کرد.” گاوچران Cerrone است چندساله بالا-10 جنگنده. احترام زیادی به او برای حرفه ای طولانی او بود. قصد او چیزی جز بهترین. اما من فکر نمی کنم آن را ناعادلانه می گویند که بیش از 40 ثانیه بود و انتظار می رود از به سختی از هق هق به عنوان او است Conor McGregor.

نه من فکر می کنم این اشتباه است که فرض کنیم که هیچ راهی وجود دارد که 40-دوم مبارزه را w/ شما در مقابل Nurmagomedov یا Masvidal. ما انتظار می رود بیشتر از آنچه که ما کردم. غرفه به شما که. اما بدانید که چگونه گاوچران سخت است, تعداد زیادی از طرفداران مثل خودم انتظار بیشتر و من فکر نمی کنم @joerogan مناسب است به سوال دانش من در مورد مبارزه فقط به خاطر من راضی نیست با آنچه که من دیدم. من گفتم: آنچه من گفت و من آن را به معنای.

این ممکن است به انجام این کار است و هنوز هم احترام فوق العاده ای برای شما Conor McGregor, همراه با @joerogan. هر دو از شما فوق العاده برای @UFC. من نمی خواهد از آن لذت ببرید تقریبا به همان اندازه بدون هر دو شما. من هر دو شما آرزوی کامیابی در آینده است. اما ما به وضوح اختلاف نظر در مورد کابوی عملکرد در Jan.18. #احترام بگذارند.”

همچنین در rt.com Choker: Khabib دیوهای ‘شیر آلات’ Conor McGregor با تصاویر Irishman گرفتن ارسال شده در وزن های مختلف کلاس

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی