AP انفجار کاخ سفید وزیر مطبوعات Kayleigh McEnany برای ‘سیاسی’ جلسات – اما خبرنگاران پرسیدن سیاسی سوالات

آسوشیتد پرس را متهم مطبوعاتی کاخ سفید وزیر Kayleigh McEnany از نگرانی در رسانه ها با ساخت جلسات سیاسی و نه اطلاعاتی — ظاهرا فراموش کردن که خبرنگاران را انتخاب کنید ،

مقاله شنبه توسط AP بزرگترین US news agency گفت: کاخ سفید جلسات مطبوعاتی ممکن است یک “شکسته سنت” به عنوان McEnany ساخته شده است که آنها را “کارآمد full-بویژه تبلیغات برای یک رئیس جمهور رو انتخاب مجدد یک محل برای حمله به رسانه ها و فروم نسبتا نور در اطلاعات” در مورد آنچه که دولت در حال انجام است.

گذشته از این اظهارات مسلم است که به سختی هر گونه اطلاعات جدید نشان داد در جلسات. چه AP نتوانست به ذکر است که به سختی هر گونه اطلاعات جدید است که در واقع به دنبال در جلسات.

خبرنگاران اغلب استفاده کاخ سفید دستی به منظور جلب توجه به خود یک هنر کامل توسط سی ان ان جیم آکوستا. آنها فراتر از معمولی خصمانه رسانه-مدیریت ارتباط با تکرار هر یک از دیگر در درخواست مارپیچ سوالات تنها در impugning جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. در برخی موارد آنها را در این خبر مانند زمانی که ایسنا گزارش خبرنگار Weijia جیانگ در پاسخ به “درخواست چین” تلافی از مغلوب ساختن پیشی جستن با ساخت یک نه پس از اشاره ظریف در نژاد پرستی: “آقا چرا شما گفت که به من به طور خاص?”

همچنین در rt.com رسانه مبهوت تهمت نمی تعهد به ‘قبول’ 2020 نتیجه انتخابات…به عنوان هیلاری در عین حال به اعتراف او 2016 دست دادن حلال

ژوئیه 6 جلسه ارائه یک مثال نخست از قطع بیش از چگونه جلسات را متوقف به یک منبع اطلاعات معنی دار برای آمریکایی ها.

مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی که صبح که نسکار رتبه های تلویزیون بوده است صدمه دیده توسط یک اتهام نادرست از یک جنایت نفرت در برابر راننده بابا والاس و با تصمیم خود برای ممنوعیت نمایش مؤتلفه پرچم در آن حوادث است. قابل پیش بینی بسیاری از سوالات در مورد صدای جیر جیر به عنوان خبرنگار پس از خبرنگار پرسید: McEnany سوالات طراحی شده برای بی درنگ او را به می گویند که تهمت پشتیبانی از مؤتلفه پرچم.

McEnany را ارائه نمی دهد پاسخ خبرنگاران wanted – a sound bite که صدمه دیده مغلوب ساختن پیشی جستن – اما او بارها و بارها در پاسخ گفت: رئیس جمهور نبود در نظر گرفتن یک موقعیت در مؤتلفه پرچم و جان کلام او پیام بود که طرفداران نسکار بودند به اشتباه به تصویر کشیده به عنوان نژادپرست است. اسوشیتد پرس گفت که او صدا “برافروخته” در طول جلسه.

AP داستان تکرار واشنگتن پست op-ed ستون در اوایل این ماه توسط ABC News خبرنگار جاناتان کارل که همچنین رئیس جمهور از کاخ سفید به خبرنگاران انجمن. کارل استدلال “انکار واقعیت و با استفاده از کاخ سفید تریبون صرفا برای اهداف سیاسی است و نقض اعتماد عمومی.”

در عین حال McEnany را شوخ طبعی سریع و سبک رزمی ساخته شده اند او را یک قهرمان از برخی تهمت هواداران پس از او به اولین جلسه در تاریخ 1 مه پس از مصرف بیش از به عنوان دبیر مطبوعاتی در ماه آوریل است. از دستی تا به حال شده است وجود ندارد و برای بیش از یک سال و قبل از قرار ملاقات خود را.

ادامه مطلب

2020 vision: Kanye West says he can beat Joe Biden ‘off of write ins’

مانند دیگر جنبه های زندگی سیاسی در واشنگتن کاخ سفید وزیر مطبوعات ارتباط با رسانه ها تغییر کرده است به طور چشمگیری در مغلوب ساختن پیشی جستن عصر. که تغییر آمده است از هر دو طرف و predated McEnany ورود. کباب سابق مطبوعاتی وزیر سارا هاکبی ساندرز توسط کمدین میشل گرگ در کاخ سفید به خبرنگاران’ شام در مارس 2018 شد بنابراین باطل است که حتی MSNBC میزبان میکا برژینسکی نام آن را “اسفناک.” AP کاخ سفید خبرنگار جیل Colvin استقبال McEnany در اولین جلسه با درخواست “شما تعهد هرگز به دروغ به ما که از تریبون ؟

فاکس نیوز تحلیلگر سیاسی انگلیسی هیوم جانباز بیش از 50 سال در روزنامه نگاری بود که 1989-1996 روی لئامت دادن به عنوان ABC ارشد کاخ سفید خبرنگار گفت: خبرنگاران امروز نمایش “رفتار پرخاشگرانه” در جلسه اتاق به دلیل تحقیر خود را برای مغلوب ساختن پیشی جستن. به این دلیل است که خود را ضد مغلوب ساختن پیشی جستن تمرکز او گفت: این هفته در فاکس Tucker Carlson امشب برنامه روزنامه نگاران در حال غفلت به جمع آوری اخبار سیاست.

این فقط یک بازی مارپیچ,” هیوم گفت: هدف در نظر گرفته شده از دستی. “این فقط یک تلاش برای شرمسار یک مقام دولتی. از آن برای استخراج اطلاعات.”

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی