کاپیتان سابق روسیه شنا همزمان تیم Anzhelika Timanina شده است از جمله در ملی, گشت و گذار تیم ملی به عنوان ورزش برنامه های خود را اولین المپیک در سال 2020 بازی های تابستانی در توکیو.

30 سال که به نام زمان در او نامی شنا حرفه ای در سال 2016 شده است جاروب دور دیگری, ورزش, پیدا کردن یک جدید عشق و شور و انگیزه در گشت و گذار است.

ادامه مطلب: مجنون بند & دیدنی عکس پرش: چرا ساحل هندبال سزاوار یک نقطه در المپیک برنامه (عکس)

پس از تعویض یک استخر شنا برای اقیانوس Timanina آغاز شده را به بخش های مختلف گشت و گذار shortboard مسابقات جلب توجه روسیه گشت و گذار کارفرمایان که دعوت خود را بر روی تیم ملی است.

در طول شنا روز Timanina زمانی نتایج خیره کننده برنده 11 جهان و دو اروپایی عناوین. Timanina همچنین کاپیتان های هم تیمی های او به آرزو طلای المپیک در سال 2012 بازی های در لندن است.

دستاوردهای او در گشت و گذار بوده اند کاملا متوسط در مقایسه تا کنون با او در مسابقات قهرمانی جهان اولین سال گذشته در حال ضبط با یک دور اول خروج.

گشت و گذار در بالا رفتن و اسکیت سواری اضافه شد به توکیو, بازی, برنامه, برای اولین بار با کمیته بین المللی المپیک (IOC) نظارت بر ورزش قبل از ارائه تصمیم نهایی خود را در ورود به 2024 پاریس بازی.

گشت و گذار مسابقات در توکیو در حال برنامه ریزی برای اجرا از 26 جولای تا آگوست 2. Timanina خواهد بود امید او وجود دارد به سوار موج جدیدی از محبوبیت این ورزش است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im