رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او به مبارزات انتخاباتی برای هر کسی که چالش سناتور لیزا Murkowski (R-آلاسکا) و پس از او تایید عصبانی سرنوشت توسط خود وزیر سابق دفاع مقايسه رئیس جمهور به نازی ها.

“تعداد کمی از مردم می دانند که در آن آنها خواهید بود در مدت دو سال از در حال حاضر, اما من در ایالت آلاسکا (که من دوست دارم) مبارزات علیه سناتور لیزا Murkowski,” مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی در پنج شنبه شب. “هر نامزد آماده, خوب یا بد, I don’t care, من حمایت. اگر شما یک پالس, من با تو هستم!”

ساعت زودتر Murkowski تا به حال به خبرنگاران گفت که او “مبارزه” با حمایت از مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر و انجام داده است “برای مدت زمان طولانی است.”

“من را پشتیبانی نمی کند و رئیس جمهور در نخستین انتخابات, و من کار سخت را امتحان کنید تا مطمئن شوید که من قادر به نشان دادن دولت من خوب است که من قادر به کار با هر دولت و هر رئیس جمهور,” او اضافه شده است.

Murkowski همچنین توصیف شنبه نامه توسط ژنرال بازنشسته جیم Mattis به عنوان “درست و صادقانه و لازم و عقب افتاده.” Mattis که استعفا داد و پس از مخالفت با مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم به خروج از سوریه – حتی بخشی از استدلال کرد که رئیس جمهور به دنبال تقسیم امریکا درست مثل نازی ها در جنگ جهانی دوم.

همچنین در rt.com لذا تشویق Mattis پس از او در مقایسه با مغلوب ساختن پیشی جستن به هیتلر به راحتی فراموش کردن او ترک در اعتراض به آمریکا در سوریه عقب نشینی

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de