‘هر مکان برای من مهم نیست’: Khabib از جان گذشته به فرگوسن مبارزه اتفاق می افتد با وجود coronavirus هرج و مرج

Khabib Nurmagomedov به مبارزه تونی فرگوسن “هر مکان” به عنوان جفت مدتها در انتظار در مرحله نهایی مسابقات UFC 249 می آید افزایش تهدید از لغو از coronavirus بیماری همه گیر.

شکست نخورده, روسی, سبک وزن قهرمان آمریکایی و رقیب فرگوسن بودند با توجه به صورت خاموش در بروکلین در مه 18, در چه پنجمین بار آنها جفت شده اند با هم.

قبلی چهار حملات همه افتاده از طریق ناشی از آسیب یا بیماری به یک یا دیگر از این دو – و پنجمین جلسه در حال حاضر به نظر می رسد به همان اندازه خطر پس از swathes از رویدادهای ورزشی scrapped در سراسر جهان با توجه به Covid-19 شیوع.

که شامل سه بعدی UFC رویدادهای برنامه ریزی شده برای 21 مارس در لندن و در مارس 28 و 11 آوریل در لاس وگاس.

این Khabib-فرگوسن headliner در UFC 249 هنوز رسما سقوط قربانی به بحران و ارتقاء رئیس دانا سفید قول داد این هفته که مبارزه “است که به اتفاق می افتد” – اما اعتراف کرد که آن را “احتمالا نمی خواهد در ایالات متحده است.”

همچنین در rt.com “من هستم متولد از کوه های دیوانه!’ UFC 249 انیمیشن pokes در Khabib فرگوسن و دانا سفید در coronavirus vid (تصویری)

یک مرد فقط به عنوان ناامید به عنوان سفید را به مبارزه اتفاق می افتد است Khabib که گفت: از او مراقبت می کند که در آن او می اندازد پایین با فرگوسن – به سادگی گفتن سفید به “ارسال او را به محل.”

“راستش من نمی مراقبت” روسیه گفت: در یک Instagram چت زنده با مدیریت علی Abdelaziz, MMA Junkie گزارش شده است.

“این رفتن به یک خوب اگر مبارزه اتفاق می افتد در آمریکا از آنجا که من در اینجا در حال حاضر برای یک و نیم ماه است.

“من شده است و از این روز ما را دوست داشته باشند 30 روز قبل از مبارزه است. تقریبا یک ماه از آن می شود بسیار خوب است اگر ما مبارزه در اینجا در ایالات متحده. اما اگر نه هر جایی. هر جایی برای من مهم نیست.”

این Dagestani دست و پنجه نرم phenom همچنین پیشنهاد کرد که UFC 249 کارت می تواند در اطراف محدودیت در اجتماعات اما تا زمانی که همه سالم بود.

“مهم ترین چیز این است که سالم است. اگر ما سالم خانواده ما سالم است – این مهم ترین چیز در حال حاضر. ما باید به مراقبت از خود,” او گفت:.

“اما اگر ما سالم و خوب در این کارت ما 13 دعوا. که 26 مبارزان و گوشه خود را. اگر آنها سالم و UFC افرادی را نشان می دهد مانند قضات کمیسیون ورزشی و همه چیز – ما نیاز به حداکثر 100 نفر در داخل عرصه است.

“بستن عرصه 100 سالم مردم در داخل را نشان می دهد. قرار دادن دوربین به نوبه خود بر روی pay-per-view و همه ما می توانید پول را. هر کس می تواند به مبارزه.”

Khabib آماده سازی به نظر می رسد به گرفتن یک ضربه این هفته با این خبر که آمریکا آکادمی کیک بوکسینگ (نام مستعار) ورزشگاه که او قطار در در San Jose, California, بسته شده بود با توجه به کروناویروس داد.

همچنین در rt.com با نام مستعار KO می خواهم با تاج: Khabib Nurmagomedov را به ما آموزش پایه بسته به علت COVID19

فرگوسن در ضمن اجازه نیست تا خود را آماده ارسال به طور معمول عجیب و غریب روال آموزش در رسانه های اجتماعی.

‘ال Cucuy’ است که در یک 12-مبارزه با win streak و برخورد با Khabib – که شکست نخورده است و در 28 حرفه ای گردش.

مرحله نهایی مسابقات یک مبارزه است که طرفداران MMA شده اند ترشح بزاق بیش از سال و Khabib گفت: 155lbs بخش نیاز به تعیین که در بالا سگ واقعا است.

“این یک مبارزه بسیار مهم به دلیل سبک لشکر را به حرکت” Khabib گفت.

“در حال حاضر در سبک بخش وجود دارد یک زن و شوهر از بچه ها با شش پیروزی خط هفت-win streak. بسیاری از رقبای آمده است. من نمی خواهم به چسبیدن به این وزن را بدست آورد. ما مبارزه با تونی فرگوسن و ما را به می دانم که مدعی بعدی.

“این بسیار مهم است. نه فقط برای من برای UFC برای طرفداران – این بسیار مهم است برای سبک وزن را بدست آورد.”

و با استفاده از خود را یاد عبارت Nurmagomedov گفت که او انتظار دانا سفید به “ارسال او را به محل” در روزهای آینده.

“من فکر می کنم بعد از چند روز گذشته من صحبت با دانا, دانا می گویند که آنها در حال رفتن به انجام همه چیز را که آنها می توانید به نگه داشتن این مبارزه است.

“خواهیم دید. بعد چند روز دانا در حال رفتن به ارسال به ما محل.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im