Antifa ‘مبارزه مربی’ می گوید آینده نگر تظاهر چگونه علت درد فلج کننده’ به قربانیان در پروژه Veritas معرض (تصویری)

پروژه Veritas جدید منتشر کرده است “undercover فیلم” از تحقیقات خود را به بحث Antifa (ضد فاشیست) حرکت که نشان می دهد سازمان تحصیل newbies در تاکتیک های خشونت آمیز برای استقرار در طول شورش.

PV بنیانگذار جیمز اوکیف گفت: افشای نشان می دهد “فقط تا چه حد این گروه را به تعامل فیزیکی در مبارزه با فرار از دستگیری و ترویج بیشترین آسیب ممکن است در خیابان.”

فیلم نشان می دهد یک “مبارزه مربی” در نیویورک-بر اساس Antifa فصل به نام تنها به عنوان کریس اطلاع رسانی به آموزش شرکت کنندگان در جلسه که “اگر شما خوب کبد و یا کلیه شات آن را تقریبا فلج کننده” به قربانی است.

کریس همچنین توصیه مردم به هدف به صورت شناور دنده که “بسیار دردناک” اگر شکسته. “یک بدن خوب شات به طور بالقوه می تواند به شما در همه زمان در جهان به اجرا در حالی که آنها بیش از دو برابر در, درد,” او می گوید.

این جلسه آموزشی توضیح داده شده است به عنوان “یک فضای امن به عمل تجاوز” و به مهار تهاجمی انرژی است.

همچنین در rt.com عمل چشم gouge’: پروژه Veritas ادعا می کند که نفوذ ANTIFA را “افشای آن خشونت طبیعت’

در فیلم هایی که قبلا منتشر شده توسط PV در روز پنج شنبه یک ادعا Antifa سازمان از یک پورتلند جناح گفت: هدف آن را “به خارج وجود دارد و انجام کارهای خطرناک با خیال راحت به عنوان امکان پذیر است.” یکی دیگر از پیشنهاد استفاده از “چشم gouge” به debilitate مخالفان.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تهدید به اعلام Antifa یک “سازمان تروریستی” هفته گذشته در حالی که دادستان کل ویلیام بار هشدار داد که “افراطی آشوبگران که در حال ربودن تظاهرات” به دنبال “جداگانه و خشونت دستور کار است.”

اعتراضات گریبانگیر صدها نفر از شهرستانها پس از کشتن جورج فلوید توسط مینیاپولیس پلیس با تظاهرات پس از آن تبدیل خشونت آمیز.

Antifa است که رسما یک ساختار سازمان با عضویت صورتحساب خود را به عنوان یک ضد فاشیستی جنبش اعتراضی. در حالی که بسیاری از پیروان نیست ترویج و یا درگیر در خشونت و برخی از آن جناح هستند بیشتر رزمنده دیدن خشونت به عنوان توجیه برای انجام اهداف خود ، بعضی از آنها نیز متهم به جناح راست همزن گروه نما به عنوان بخشی از جنبش به منظور ترویج خشونت است.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de