روسی بیاتلون اتحادیه (RBU) ولادیمیر Drachev نشان داد که تکان دهنده حمله پلیس روسیه biathletes آغاز شد IBU موقت ضد دوپینگ مدیر سارا Fussek-Hakkarainen که شخصا امضا پرس و جو.

اقدامات او که موجب عظیم تحقیقات پلیس بودند مجاز بین المللی بیاتلون اتحادیه (IBU) بود که غافل از Fussek-Hakkarainen.بنابراين ،

بیشتر بخوانید: پلیس ایتالیا در جستجوی فزاینده روسیه قهرمان رشته دوگانه Loginov ساعت قبل از مسابقه

من فقط صحبت با IBU معاون رئیس جمهور” Drachev told RT. “IBU موقت ضد دوپینگ مدیر Hakkarainen که اخراج شده اند از بین المللی فدراسیون جهانی اسکی (FIS) امضا همه مقالات بدون مجوز از IBU و باعث تحقیقات پلیس است. او اخراج شد و از FIS برای گرفتن unsanctioned اقدامات است. در حال حاضر من خواسته ما IBU همکاران: ‘چه می خواهید انجام دهید؟’ آنها گفتند که فکر می کنم در مورد چه چیزی برای انجام با او. ‘دیر’ من به آنها گفت,” او اضافه شده است.

این RBU رئیس جمهور روشن است که دلیل این حمله صورت گرفت که تنها چند ساعت قبل از این مسابقه رله یک مشکل فنی با سرمربی تیم الکساندر Kasperovich اسناد استفاده می شود که مجوز صادر شده برای شخص دیگری.

همچنین در rt.com “آنها در زمان ما تفنگ اگر ما به عنوان جنایتکاران خطرناک’: روسیه قهرمان رشته دوگانه Loginov در حمله پلیس

روسی مربی تیم آناتولی Khovantsev تایید کرد که Kasperovich مشغول به کار در IBU قهرمانی جهان با استفاده از مجوز رسمی از اوکراین همکار. او همچنین توضیح داد که تعدادی از اعتبارنامه داده شده به هر کشور به شدت محدود و RBU نمی تواند معتبر Kasperovich برای مسابقات قهرمانی جهان که همه اعتبارنامه داده شد قبل از این مسابقات است.

روز شنبه, روسی, رهبر تیم الکساندر Loginov قرار گرفت به جستجو توسط پلیس ایتالیا که به تصرف خود در لپ تاپ و تلفن به عنوان بخشی از یک تحقیق ممکن است دوپینگ نقض.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی