محروم از صحبت کردن در یک دانشگاه دولتی بیش از او امتناع به نشانه تعهد و وفاداری به اسرائیل, روزنامه نگار, Abby Martin در حال حاضر تحت پیگرد دولت گرجستان استدلال خود را ضد BDS قانون مجموعه آتش به متمم اول قانون اساسی.

میله میله به یک نطق اصلی بحث در سواد رسانه ای کنفرانس در گرجستان جنوبی دانشگاه در اواخر این ماه, مارتین خواسته شده بود به امضای چه مقدار به سوگند وفاداری به دولت اسرائیل موظف زیر یک سال 2016 گرجستان قانون محرومیت دولت از استخدام پیمانکاران که تحریم کالاهای اسرائیلی و یا مرتبط با جهانی کازار و تحریم (BDS) movement. مارتین گفت: RT او “شوکه” هنگامی که او را دیدم که او چه خواسته شده بود برای ثبت نام.

“من پیش بینی این وجه” او گفت:. “من آگاه بود از این موضوع – من صحبت کردن در مورد چگونه بیش از دو دوجین متحده به کار گرفته اند این اندازه گیری به صورت مستقل پیمانکاران – اما من فقط هرگز متصل است.”

همچنین در rt.com با استناد به “ضد یهودی” به سکوت مردم کار می کند تا زمانی که آن را نمی کند. پس از آن چه ؟

کاهش به نشانه تعهد و توضیح داد که طرفدار فلسطین فعالیت است “مرکزی” به کار این دانشگاه به سرعت به نام مارتین صحبت کنید. هنگامی که همکاران آمد و به دفاع از او تمام رویداد تعطیل یک حرکت او می گوید “حاکی از وضعیت آزادی علمی در ایالات متحده در بزرگ” که در آن نیز قوانین مشابهی تصویب شده است در 28 متحده است.

“من فکر می کنم که واقعا جالب است چون اساسا هیچ بحث و گفتگو در جناح چپ بلندگو مثل خودم بحث در مورد مسائل مانند فلسطین که به معنای واقعی کلمه مسدود شده در سطح دولت” مارتین گفت: تماس با سانسور یک “نقض مستقیم از متمم اول قانون اساسی.”

این نه تنها در مورد راست به تحریم و حق شرکت در صلح آمیز عمل سیاسی آن را نیز در مورد حق فقط باید آزادی بیان به خصوص در محیط های دانشگاهی.

با راست-از-مرکز سازمان هایی مانند آمریکا قانونی شورای بورس (الک) و بنیاد میراث هل دادن ‘آزادی بیان اعمال در محیط های دانشگاهی در سراسر کشور برای محافظت از محافظه کار سخنرانان مارتین گفت: anti-TROJAN قوانین به وضوح ریاکارانه اختیار داشت برای محو ديدگاه خاص و کنترل در روایت اطراف اسرائیل است.

“وجود دارد یک استارک نفاق رفتن در زمانی که آن را واقعا نمی باشد در مورد آزادی بیان در همه,” او گفت:.

هنگامی که شما نگاهی به این قوانین … برای محافظت از انواع خاصی از گفتار و بلوک از انواع دیگر سخنرانی این واقعا در مورد چه نوع از گفتار شما می خواهید و چه نوع گفتار شما نمی خواهید.

همچنین در rt.com اسرائیل و فلسطین مسئله خودنمایی مثال از اینکه چگونه برخی از مردم حقوق و برخی از مردم نمی – Roger Waters به RT

بسته خروج از گرجستان جنوبی دانشگاه صرفا با توجه به دیدگاه های سیاسی او مارتین واصل طرح دعوی در دادگاه علیه دولت در روز دوشنبه اصرار او متمم اول قانون اساسی حقوق پایمال شد در تصمیم به انصراف از صحبت های او. سابق RT میزبان گفت که او “اعتماد به نفس” در مورد پرونده امید آن معنا است که “هیچ پیمانکاران مستقل را به جریمه خود را از آزادی های مدنی و حقوق اساسی به منظور کار در دولت است.”

این قوانین که هرگز نباید تصویب شده است در وهله اول. این گسل از قانونگذاران ایالتی است که تصویب این قوانین در نقض مستقیم قانون اساسی ایالات متحده.

با وجود این ملال انگیز دولت از آزادی بیان در آمریکا وجود دارد ممکن است هنوز امید برای کت و شلوار. در ماه آوریل گذشته یک تگزاس قاضی مسدود شده دولت از اجرای یک شبیه anti-TROJAN قانون حاکم آن را یک “غیر مجاز محتوا و دیدگاه مبتنی بر محدودیت در محافظت بیان” که به دنبال “دستکاری بحث [در اطراف اسرائیل] را از طریق اجبار و نه از اجبار.”

مارتین چهره یک نبرد دشوار با بسیاری از نیروهای مستقر در برابر او علت در ایالات متحده و فراتر از آن. با نخست وزیر اسرائیل را اعتراف در یک صدای جیر جیر این هفته که تل آویو است “ترویج [anti-TROJAN] قوانین در اکثر ایالات آمریکا,” واژگون شدن این قانون می تواند به معنای رقابت با قدرتمند خارجی و لابی, در علاوه بر این به مبارزه با آن را در دادگاه.

همچنین در rt.com خوب اگر اسرائیل آن را ندارد ؟ توییتر گریه های خارجی دخالت’ پس از نتانیاهو می گوید تل آویو “ترویج” ضد تحریم قوانین در آمریکا

اشتراک RT عضویت در خبرنامه برای دریافت داستان های رسانه های جریان اصلی به شما بگویم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su