ضد پیری تعویض بازی: دانشمندان با موفقیت ‘reset’ سلول از 114yo ‘supercentenarian’

برای سالها دانشمندان به دنبال درک رمز و راز در پشت supercentenarians و یا افرادی که زندگی می کنند بیش از 110 سال است. در حال حاضر محققان غلبه بر اولین مانع در کرک کد های مخفی طولانی و سالم زندگی است.

برای برخی هنوز ناشناخته دلیل supercentenarians مقاوم به بیماری هایی مانند آلزایمر و بیماری های قلبی و سرطان است. در تلاش برای تقلید از این آشکار معجزه پزشکی, دانشمندان, موفقیت, برنامه ریزی سلول های از 114 سال اولین بار یک شاهکار به حال موفق شده است در تاریخ.

“چرا supercentenarians سن تا به آرامی؟” نویسنده می گوید مطالعه اوان Y. اسنایدر. “ما در حال حاضر مجموعه ای برای پاسخ به این سوال در یک راه هیچ کس قادر بوده است به قبل از.”

این تیم از دانشمندان از سنفورد برنهام Prebys و شرکت های خصوصی AgeX درمان برنامه ریزی سلول های خون از 114 ساله با زن 43 ساله فردی و 8 کودک با progeria یک بیماری است که باعث پیری سریع به منظور باز کردن رمز و راز مکانیک در پشت روند پیری.

“در حال حاضر ما نشان داده اند که این می تواند انجام شود و ما یک ابزار ارزشمند برای پیدا کردن ژن ها و عوامل دیگر که در کاهش روند پیری,” می گوید نویسنده مطالعه اوان Y. اسنایدر.

همچنین در rt.com محققان ادعا می کنند دیابت دستیابی به موفقیت پس از درمان در موش با استفاده از سلول های بنیادی

در مطالعه خود اسنایدر تیم برای اولین بار ایجاد یک هدف کلی نوع از سلول های بنیادی شناخته شده به عنوان سلول های بنیادی پرتوان (iPSCs) از سلول های خون قبل از تبدیل آنها به یک نوع خاص از سلول های بنیادی شناخته شده به عنوان سلول های بنيادی مزانشيمی که کمک به حفظ بدن ما ساختاری بافت استخوان و غضروف و چربی است. بسیار به تعجب دلپذیر محققان دریافتند که هر سه شرکت کنندگان سلول تبدیل شده و به راحتی به عنوان هر یک از دیگر.

علاوه بر این آنها دریافتند که تلومرها (محافظ DNA که کلاه کوچک به عنوان سن ما) از هر سه تلفن مجموعه نمونه نیز تنظیم مجدد از جمله supercentenarian تلومرها که تنظیم مجدد به سطوح به طور معمول در ارتباط با افراد جوان و یا حتی بیشتر به دوران کودکی که اگر ساعت بیولوژیکی بوده و تنظیم مجدد برای یک روز.

محققان اذعان دارند که تلومر بازنشانی رخ داده است کمتر در میان supercentenarian سلول از دیگران است.

همچنین در rt.com ‘نه ربات و نه حیوانات’: دانشمندان توسعه ‘Xenobots,’ 1 روبات ساخته شده به طور کامل از سلول های زنده (تصویری)

هنوز هم پس از غلبه بر این کلید فن آوری مانع دانشمندان را در حال حاضر تغییر تلاش خود را برای باز کردن اسرار supercentenarians’ طول عمر با مقایسه سلول های عضلانی در بین گروه های سنی مختلف به فاش کردن ژن یا فرآیندهای مولکولی که ممکن است توضیح دهد که خود سرسختی و بقای.

صنعت داروسازی پس از آن می تواند تمرکز بر روی توسعه داروهای برای خنثی کردن این فرآیند خاص و یا تقلید از الگوهای نمایش گذاشته supercentenarian سلول.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im