یکی دیگر از ‘بسیار محتمل’-سبک اتهام: مسکو براش کنار ‘شواهد رایگان’ گرجستان حمله سایبری

آمریکا و متحدان آن باید ادعا کرد که روسیه اطلاعات نظامی مخدوش گرجستان وب سایت با یک تصویر از این کشور رئیس جمهور سابق. مسکو می گوید این اتهام است نه حمایت هر گونه شواهد و واضح است که فقط یک شیرین کاری روابط عمومی.

در اواخر اکتبر سال گذشته گرجستان رنج می برد آنچه که شرح داده شد به عنوان بزرگترین حمله سایبری در تاریخ آن است. بیش از 15000 صفحات وب – از جمله کسانی که از سازمان های دولتی و روزنامه ها و بانک ها – مخدوش شد و بعد از آن قابل دسترس شد. محتوای اصلی جایگزین شد با یک عکس از سابق رئیس جمهور گرجستان میخائیل ساکاشویلی در حال حاضر یک فراری از عدالت با کلمات “من خواهید بود” بالای سر خود را.

بسیاری در گرجستان بلافاصله مقصر حمله به روسیه و ممکنه بیش از سه ماه بعد اتهام رسمی است. وزارت خارجه گرجستان ادعا GRU نظامی روسیه آژانس اطلاعات بود و در پشت آن با استناد به تحقیقات خود را و اطلاعات از “شرکای خارجی است.” همکاران به زودی انباشت اشیاء بدست آمده در روسیه با تکرار اتهامات آمریکا, انگلستان, کانادا و برخی از دیگران است.

همچنین در rt.com چین می گوید ما این است که یک ” امپراتوری هکرها,’ مسخره cyber-اتهامات در پی رمزنگاری AG رسوایی

قابل توجه روسیه شاکیان شد و کم حرف در چه شواهد آنها تا به حال برای حمایت از ادعای خود را. نه ویژگی های جزئیات این حمله و نه حتی یک توضیح مختصر از بررسی روند ارائه شد. وزارت خارجه روسیه با اشاره به این واقعیت که آن را کنار خار اتهام.

“عدم وجود شواهد و انگیزه های سیاسی پشت این بدیهی است که هماهنگ حمله به اطلاعات غیر ممکن است به از دست” آن را در بیانیه ای گفت. “در آن زمان تقریبا چهار ماه را به تلاش برای قربانی روسیه برای حادثه ای که در 28 اکتبر سال گذشته است. تمام اتهامات در امتداد خطوط از بدنام ‘بسیار محتمل’ رویکرد” آنها به این نتیجه رسیدند با اشاره به خط مورد استفاده توسط نخست وزیر پیشین بریتانیا ترزا ممکن است زمانی که متهم روسیه پس از مسمومیت با سرگئی Skripal در سال 2018 است.

همچنین در rt.com را رد کرد! قاضی می اندازد دموکرات طرح دعوی در دادگاه در برابر تهمت مبارزات انتخاباتی در روسیه و ویکی لیکس

در صورت عدم اثبات واقعی مردم با رکورد متهم روسیه مختلف نابکار سایبر اعمال متوسل به حدس و گمان است. گرجستان “در محله”گفت: آدم Meyers از شرکت امنیتی CrowdStrike. “آن را در خط با تاکتیک. در نتیجه مشخص است که کمتر مهم باعث تحول و درگیری بین گروه های مختلف در کشور”.

CrowdStrike است که به عنوان معروف ترین منبع این ادعا که روسیه هک سرور از DNC در طول سال 2016 ریاست جمهوری. این بود وظیفه با بررسی وضعیت و ظاهرا اعتماد بسیار توسط دولت اوباما که FBI نیست لازم به بررسی و ارزیابی آنها.

واشنگتن و دوستان خود گفت: مقصر بود GRU واحد 74455 که برای اولین بار وارد کانون توجه جهانی در سال 2018 پس از وزارت دادگستری ایالات متحده تحت تعقیب و طی آن فرض کارکنان با نرم DNC.

همچنین در rt.com ما مقصر مسکو برای NotPetya نرم افزارهای مخرب است که آمار روسیه بیش از حد

گناهان دیگر دوخته شده در این واحد شامل رها کردن ransomware NotPetya و مشتق آن بد خرگوش در سال 2017. مانند قبل اخاذی ویروس WannaCry این نرم افزارهای مخرب است که تصور می شود بر اساس سایبر-جنگ ابزار متعلق به آژانس امنیت ملی آمریکا که به بیرون درز از یک سال پیش از آن. شیوع آسیب دیده کامپیوتر در حال اجرا یک مدتهای نسخه از ویندوز است. در میان قربانیان بودند روسی غول نفتی روس نفت فلزی-ساز Evraz و بانک مرکزی است.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im