آنکارا موفق به جدا “مخالفان مسلح” از تروریست ها در سوریه در ادلب – لاوروف

روسیه FM سرگئی لاوروف خواست ترکیه به چوب موجود در موافقت نامه ها و تعهدات خود در ادلب د-تشدید منطقه در سوریه که شاهد درگیری های شدید بین نیروهای پلیس و شبه نظامیان در روزهای اخیر.

ادامه تنش ها در سوریه ادلب که در آن ارتش سوریه راه اندازی یک حمله در برابر مخالف مسلح دولت و وابسته به القاعده تروریست ها در حال حاضر منجر به درگیری های پراکنده میان ارتش سوریه و ترکیه است.

اوایل روز دوشنبه ارتش ترکیه به کاروان سیل در سوریه آتش توپخانه پس از آنکارا نقل مکان کرد و نیروهای خود را به سوریه بدون اطلاع قبلی. چند سرباز ترک کشته شده اند در این حادثه که باعث واکنش تند رئیس جمهور رجب طیب اردوغان و تلافی جویانه بمباران ارتش سوریه مواضع.

هنوز آنکارا خود را تا حدی به سرزنش مداوم تشدید آن را به عنوان موفق به انجام تعدادی از آن “کلید تعهدات” در ادلب منطقه, روسیه, سرگئی لاوروف وزیر امور خارجه گفت: صحبت کردن به Rossiyskaya Gazeta روزنامه.

“اول از همه, آن را تعهد به جدا کردن مخالفان مسلح که در حال همکاری با ترکها و آماده برای شرکت در یک گفت و گو با [سوریه] دولت از تروریست ها از جبهه النصره گروهی است که بدل به Hayyat تحریر-Al-Sham گروه” لاوروف اعلام کرد.

همچنین در rt.com ترکیه موفق به اطلاع از کاروان جنبش در سوریه ادلب قبل از گرفتن پوسته توسط دمشق نیروهای – نظامی روسیه

با توجه به روسیه-ترکیه موافقت نامه ها در ادلب به عقب در سال 2018 و 2019 یک منطقه غیرنظامی برای جدا کردن ضد دولتی شبه نظامیان از سوریه شد تاسیس شود در حالی که هر دو طرف شد و انتظار می رود به چوب برای آتش بس – اما هیچ یک از این اهداف بوده است در واقع رسیده است. در همان زمان معاملات تاثیر نمی گذارد مذکور گروه های تروریستی که باقی می ماند یک نمایشگاه هدف دولت نیروهای لاوروف گفت.

مسکو نیز در مورد گزارش انتقال ادلب را از شبه نظامیان از جمله اعضای گروه های تروریستی به یکی دیگر از warzone – لیبی. این تحولات را در ادلب یک منبع بی ثباتی که نشت خشونت به کشورهای دیگر لاوروف هشدار داد.

“با توجه به تمام این عوامل روسیه نمی تواند رفع [ایران] مسئله خود را, اما آن را می توانید تقاضای بی قید و شرط و کامل تحقق تمام تعهدات خود در یمن است. این چیزی است که ما در حال صحبت کردن در مورد با ما ترکی همکاران” این دیپلمات اضافه شده است.

همچنین در rt.com ترکیه می گوید 6 سرباز کشته در بمباران در سوریه ادلب, نقاط, انگشت در دمشق

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی