خشم و ترس و غارت: پس از جورج فلوید مرگ دیدار با معترضان اشغال شهرهای آمریکا

موج تظاهرات و خشونت باعث قتل جورج فلوید را لمس کرده است در هر گوشه ای از ما. Ruptly دوربین خدمه بر روی زمین بودند و صحبت می کردند به برخی از تظاهر کنندگان است.

مرگ فلوید گزارشی که دوخته بود به زمین و خفه شدن توسط یک افسر پلیس طنین انداز با بسیاری از معترضان حتی خارج مینیاپولیس که در آن فاجعه رخ داده است.

“من برادران کوچک من برادرزاده برادرزاده” یک معترض به نام Briana جنکینز گفت Ruptly در بروکلین نیویورک. “من می ترسم آنها را به بیرون رفتن در ملاء عام و نمی توان با یکی از شما احساس من. شما حتی نمی خواهید کودک شما برای رفتن به فروشگاه واقعی سریع دلیل این که شما نمی دانید چه می تواند رخ دهد.”

همچنین در rt.com گارد ملی به طور کامل بسیج’ در ایالت مینه سوتا به عنوان فرماندار مارک جورج فلوید تظاهرات ‘حمله’ در جامعه مدنی

جنکینز یکی از چند صد نفر از معترضان که جمع آوری شده در بروکلین برای نشان دادن خشم خود را. هر چند این تظاهرات وجود دارد و درگیریهای افسران پلیس در نهایت اسپری فلفل و پنجه سرکش معترضان که شکست را از طریق موانع. چندین نفر دستگیر شدند در درگیری.

“آنها به قتل رسیده است و آنها باید محاکمه و به زندان” یک زن در دالاس تگزاس گفت Ruptly. “اگر من کسی را بکشند من می خواهم به زندان وجود دارد در حال رفتن به دادگاه ، آنها در حال رفتن به انجام ” گناه تا زمانی که خلافش ثابت,’ آنها در حال رفتن به انجام ” گناه تا ثابت.'”

“من تضمین وجود ندارد برای رفتن به یک سطر از پلیس ها برای تماشای من به خانه در حالی که آنها بفهمند که اگر من آن را انجام داد یا نه” او افزود: با اشاره به خطوط پلیس ضد شورش مستقر در خارج چوین را بین فلوید مرگ و افسر بازداشت در روز جمعه.

در مینیاپولیس, کانون خشم تظاهرات کرده اند انحطاط را به تمام عیار شورش. ایستگاه های پلیس شده اند به زمین سوخته و تظاهر کنندگان نادیده گرفته و یک گارد ملی اجرا منع رفت و آمد در شب جمعه برای ادامه غارت مینه سوتا شهرستان.

“آشکار است که مینیاپولیس, مینه سوتا یا اداره پلیس تنها در مورد مراقبت از آزار مردم سیاه و سفید,” یکی از معترضان گفت: به عنوان آتش سوخته در پس زمینه. “وجود دارد یک جنگجو فرهنگ در MPD است که f**king ننگین. این مسخره است.”

به عنوان آتش سوزی گسترش برخی از اعضای عمومی مسلح خود را دارند. یک کسی که یک تفنگ ساچمهای در مقابل فروزان ساختمان گفت Ruptly: “شما باید ایمن ماندن. شما باید بروید و آنچه شما باید انجام دهیم.”

“من نمی خواهم s**t مانند این اتفاق می افتد,” او گفت:, و اضافه کرد که او در مسیر به محافظت از برخی از کسب و کارهای کوچک از تظاهر کنندگان. “مردم سوخته s**t را مانند آنها انجام می دهند که برای جلوگیری پلیس از انجام s**t. آنها آن را انجام می دهند چرا که پلیس را نشان نمی دهد تا به حوادث مثل این بعد از وجود این بسیاری از مردم است.”

در میان هزاران نفر از معترضان که مسدود شدن این شهر و بزرگراه در شب جمعه شد و برخی مصمم به ادامه موج جرم و جنایت. یک مرد گفت: Ruptly که خشم توده ها را “سوزاندن این همه s**t پایین” در حالی که یکی دیگر از دفاع کرد تخریب شهر.

“اگر آن را طول می کشد غارت فقط برای خود و اخلاق خود را اخلاق و ارزش های خود را به تحت فشار قرار دادند به سمت شما هرگز نمی شد با ما” نقاب مرد گفت.

بسیاری احساس می کنید که آنها یک انتخاب نیست. در لس آنجلس به عنوان جمعیت تظاهر کنندگان به خیابان ها ریختند و مربع با زره پوش های ضد شورش پلیس یکی از معترضان گفت: “واقعا وجود دارد هیچ چیز دیگری که ما می توانید انجام دهید در حال حاضر اما اجازه دهید صدای ما شنیده شود.”

“اگر چه من سرسخت ضد تفنگ مدافع چه چیز دیگری شما را اگر شما در حال کشته شدن توسط پلیس؟” او اضافه شده است.

آتلانتا, دیترویت, Denver, پرتلند و چندین شهر دیگر همه را دیدم شبیه گسیل خشم یک شبه. در حالی که فلوید مرگ شده جهانی محکوم به فروپاشی قانون و نظم است و تحت فشار قرار دادن دولت برای پاسخ. پنتاگون در گزارش پیش نویس برنامه ای برای استقرار پلیس نظامی به مینیاپولیس پس از گارد ملی قادر به مهار شورش در شب جمعه. ملی guardsmen نیز مستقر شده در گرجستان “برای حفاظت از افراد و اموال در آتلانتا.”

همچنین در rt.com تماشا کنید: غارتگران غارت کردن Louis Vuitton, police HQ و سر و صدا به عنوان بانک پورتلند فوران در اعتراض

“ما نمی توانیم اجازه می دهد [تظاهرات در مینیاپولیس] به فرود بیشتر به بی قانون و هرج و هرج و مرج” رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه گفت:, و اضافه کرد که او صحبت فلوید را “فوق العاده” خانواده است.

درک چوین مامور پلیس دیده می شود در فیلم خفگی فلوید, بازداشت شده است و اتهام قتل است. در میان ملی ناآرامی تهمت خواسته است وزارت دادگستری برای تسریع خود را تعقیب.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de