آنگلا مرکل به پایان می رسد خود انزوا و بازگشت به صدارت پس از آزمایش منفی برای Covid-19

آنگلا مرکل شده است در قرنطینه از اواخر ماه مارس پس از جلسه با دکتر که قرارداد Covid-19. در حال حاضر 65 سال صدراعظم پایان دادن به خود-جداسازی پس از تایید به عنوان آلوده با ویروس مرگبار است.

آنگلا مرکل صدراعظم آلمان را سخنگوی Steffen Seibert نشان داد در روز جمعه که او تا به حال گرفته شده سه آزمون که برگشتم منفی است. صدراعظم مشغول به کار بود از خانه اش در برلین شروع از مارس 22 پس از دریافت واکسن از دکتر در سوال.

“در حال حاضر کار خود را ادامه می دهد از صدارت,” Seibert گفت.

در اوایل این هفته مرکل نشان داد که اجتماعی فاصله اقدامات برای جلوگیری از گسترش ویروس ادامه خواهد داد تا پس از عید پاک است.

همچنین در rt.com آلمان به گسترش coronavirus مستند و اجتماعی فاصله آوریل 19

آلمان گرفته است تعدادی از مراحل برای جلوگیری از coronavirus نرخ ابتلا به عفونت از جمله ممنوعیت تجمعات بیش از دو نفر بسته شدن تمام مدارس, رستوران ها, میله ها و کافه ها ترغیب مردم به کار از خانه و بسته شدن برخی مرزهای خود.

دیروز رابرت کخ موسسه اعلام کرد تعداد موارد تایید شده از Covid-19 در کشور رسیده بود 73,522 با 872 مرگ و میر.

از کسانی که فوت کرده اند و 86 درصد آنها بیش از سن 70. گردشگری hub بایرن بیشترین ميزان عفونت با 141 مورد در هر 100,000 نفر است.

همچنین در rt.com آنگلا مرکل می رود به خانه قرنطینه پس از تماس با ویروس آلوده دکتر

مرکل اشاره کرد روز دوشنبه یک برنامه برای کمک به کاهش سرعت گسترش ویروس نیز در نظر گرفته شده است.

صحبت از انزوا او گفت: “این خواهد بود که به صورت داوطلبانه است اما اگر این تست از این برنامه ها نشان می دهد که آنها به خوبی و مجموعه برای موفقیت در بهتر ردیابی موارد که در آن شده است وجود دارد تماس با من می بود قطعا به نفع توصیه که به شهروندان است.”

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im