اندرو Sabisky: 10 هیچ خواست برای بررسی پس از بررسی صلاحیت دستیار واریز


پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

دولت نیاز به “نگاه” خود را بررسی فرآیندهای پس از استعفای یک خیابان داونینگ مشاور کسب و کار وزیر گفته است.

Kwasi Kwarteng گفت: گذشته اظهارات اندرو Sabisky که ترک روز دوشنبه شد “نژادپرستانه” و “کاملا غیر قابل قبول”.

کارگری به نام به حال برای آقای Sabisky به اخراج بیش نظرات به حاملگی اصلاح نژاد و نژاد.

آقای Sabisky متهم کرد رسانه ها از “انتخابی به نقل از” و “هیستری”.

او همچنین در توییتی که او استعفا کرده بود چرا که او نمی خواست برای اثبات یک “انحراف”.

“من می دانم که این را نا امید بسیاری از مردم, اما من امضا به انجام کار واقعی در وسط یک غول ترور شخصیت” آقای Sabisky اضافه شده است.

“اگر من می توانم انجام این کار به درستی نداره و من یک مقدار زیادی از چیزهای دیگر را با زندگی من,” او اضافه شده است.

و همچنین اظهارات نژاد و هوش آقای Sabisky نوشت که اجباری پیشگیری از بارداری می تواند به جلوگیری از “ایجاد دائمی طبقه”.

  • 10 هیچ حاضر به محکوم کردن سخنان مشاور
  • PM مشاور کامینگز تماس برای خدمات مدنی تغییرات

آقای Sabisky که توصیف خود را به عنوان یک “superforecaster” منصوب شد در اوایل سال جاری پس از نخست وزیری مشاور ارشد Dominic کامینگز به نام “بورس و weirdos” به درخواست برای شغل در خیابان داونینگ.

ترک خانه خود را در روز سه شنبه آقای کامینگز به خبرنگاران گفت: “خواندن فیلیپ Tetlock را Superforecasters به جای صاحب نظران سیاسی که نمی دانم آنچه آنها در حال صحبت کردن در مورد.”

مرجع به نظر می رسد به یک 2015 کتاب از نام مشابه در علم پیش بینی Superforecasting co-نوشته شده توسط ما بر اساس علمی فیلیپ Tetlock.

آقای Kwarteng گفت BBC Radio 5 Live او غافل از آنچه آقای Sabisky نقش داشتند مستلزم اما افزود: “او در حال حاضر در سمت چپ, و ما در حال حاضر می توانید تمام حرکت می کند.”

پرسید که چگونه آقای Sabisky انتخاب شده و آقای Kwarteng پاسخ داد: “من هیچ ایده چه چیزی این روند است. که نه من بزداید. من فکر می کنم آن را مایه تاسف است که او را استخدام کرد.”

او گفت: “ما باید جلوگیری از نژادپرستان آینده به هیچ 10 یا هر کجا که او مشغول به کار بود, من فکر می کنم که ما نیاز به نگاه در این فرآیند است.”

‘پرسش های جدی’

وقتی پرسیده شد که روز دوشنبه در خیابان داونینگ نیست اظهار نظر در مورد سخنان منسوب به آقای Sabisky.

بوریس جانسون گفت: در آن زمان: “نخست وزیر views بر روی طیف وسیعی از افراد به خوبی به اطلاع عموم و مستند شده است.”

در پاسخ به استعفای, حزب کارگر رئیس ایان Lavery گفت: “این درست است که اندرو Sabisky است و دیگر کار در دولت است.

“پس از 10 هیچ عموم ایستاده بود او… بوریس جانسون جدی برای پاسخ به سوالات در مورد چگونگی این انتصاب ساخته شده بود و اینکه آیا او موافق با خود را مورد تاخت وتاز views.”

نماینده محافظه کار مجلس کارولین Nokes که صندلی عوام زنان و عدالت کمیته گفت BBC Radio 4 امروز برنامه او “رها” آقای Sabisky استعفا کرده بود.

اما او انتقاد واکنش از هیچ 10 اضافه کردن آنها “می توانست فاصله خود را از او جوانی نظرات در هر نقطه, اما آنها تصمیم به انجام این کار”.

آنچه که آقای Sabisky گفت: در گذشته ؟

در یک نظر بر روی یک 2014 وبلاگ پست Mr کامینگز وب سایت ساخته شده توسط یک کاربر به نام “اندرو Sabisky” پیشنهاد این است که اجباری پیشگیری از بارداری می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای جلوگیری از “دائمی طبقه”.

“یک راه برای دور زدن این مشکلات از حاملگی های ناخواسته ایجاد دائمی طبقه خواهد بود به طور قانونی اجرا جهانی جذب طولانی مدت جلوگیری از بارداری در شروع بلوغ می گوید:” این پست.

“واکسیناسیون قوانین آن را مسبوق به سابقه من می خواهم استدلال می کنند.”

در یک نظر بر روی یکی دیگر از پست های وبلاگ بر روی یک وب سایت های مختلف در سال 2014 چه به نظر می رسد همان کاربر پیشنهاد آمریکایی های سیاه و سفید, کاهش ضریب هوشی متوسط از سفید آمریکایی است.

در یک نظر در وبلاگ های مختلف که در همان سال یک کاربر با نام خود گفت: “عالی وجود دارد دلایل به فکر می کنم بسیار واقعی تفاوت های نژادی در هوش قابل توجهی هستند – و حتی بیشتر – ژنتیکی در مبدا هر چند درجه است که البته بسیار جدی در موضوع علمی بحث است.”

آقای Sabisky همچنین پیشنهاد کرد به مدارس هفته در ماه جولای سال 2016 که از مزایای یک ادعا تقویت شناختی که می تواند کشنده هستند “احتمالا به ارزش یک بچه مرده پس از یک سال”.

“اصلاح نژاد در مورد انتخاب “برای” همه چیز خوب,” او گفت: در همان مصاحبه است. “هوش تا حد زیادی به ارث برده و آن را در ارتباط با نتایج بهتر: سلامت جسمی درآمد پایین تر بیماری های روانی.

و در یک پست توییتر از سال 2019 گفت: “من همیشه راست بالا و گفت که زنان در ورزش است بیشتر قابل مقایسه با بازی های پارالمپیک از آن است که به مردان است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im