Anchors aweigh: کاخ سفید اعلام کرد سرکوب ‘تولد, گردشگری’ به این jeers به سلامتی و سردرگمی

مادران به سفر به ایالات متحده را به هنگام تولد به منظور به دست آوردن اتوماتیک تابعیت آمریکایی خود را برای کودکان ممکن است خود را تکذیب کرد ویزا در بحث قوانین جدید با هدف مهار ‘تولد گردشگری است.’

زنان باردار مراجعه به ما به منظور استفاده از آن “حق شهروندی” قانون را به هنگام تولد به یک کودک آمریکایی خواهد بود رد ویزای توریستی تحت قوانین جدید که اثر را روز شنبه به وزارت امور خارجه اعلام کرده است. آنها را پردازش خواهد شد به عنوان خارجی به دنبال درمان های پزشکی – معنی آنها باید ثابت کند که آنها می توانیم نه فقط مراقبت های پزشکی و همچنین هزینه زندگی در آمریکا در حالی که از دریافت آن است. آنها همچنین باید ثابت کند که درمان آنها دریافت در دسترس نیست که در آن آنها می آیند از.

وزارت امور خارجه:”باور نمی کند که بازدید از ایالات متحده برای هدف اصلی از اخذ تابعیت ایالات متحده برای یک کودک با تولد در ایالات متحده…مشروع فعالیت” آژانس در بیانیه ای گفت: در روز پنج شنبه, و اضافه کرد که این حرکت است “لازم به منظور افزایش ایمنی عمومی امنیت ملی و یکپارچگی سیستم مهاجرت ما.” به اصطلاح تولد گردشگری کسب و کار پررونق است با برخی از سازمان های شارژ تا آنجا که $80,000 برای بسته هایی که شامل سفر به و از ما با اقامت در هتل و تبدیل شده است به خصوص محبوب در میان به خوبی به انجام روسی و چینی زنان است.

در حالی که هر کسی در ایالات متحده به دنیا تضمین شده است تابعیت تحت 14th متمم قانون اساسی تهمت ساخته شده است که هیچ راز از خود بی میلی برای حق شهروندی است. ممنوعیت ویزا برای تولد گردشگری بسیار کمتر بحث برانگیز جایگزین به تلاش برای قراضه حق شهروندی در دسترس نباشد. رئیس جمهور مخالفان با این وجود excoriated او “پس از رفتن زنان باردار.”

در ضمن هواداران خود را تشویق می کردند او را برای مصرف در خاردار مشکل از “لنگر نوزادان” – کودکان متولد شده در ایالات متحده به پدر و مادر خارجی که تابعیت وضعیت استفاده می شود برای کمک به بستگان دست آوردن کارت سبز.

دیگران تعجب که چگونه این سیاست را اجرا می شود.

برخی البته نمی تواند کمک کند اما آن را در مورد روسیه اشاره کرد که مغلوب ساختن پیشی جستن ساختمان از ویژگی های برجسته در تولد تبلیغات گردشگری با هدف ثروتمند روسی زنان است. میامی با نیم دوجین شیک پوش تهمت خواص تبدیل به مکه برای تولد گردشگران است. برخی از تعجب اگر او اجرای خود قانون اگر آن را برش را به خط پایین خود را.

حتی به عنوان بومی ما موالید همچنان به افت نرخ تولد خارجی برای مادران در افزایش تولد نقاط گردشگری در ایالات متحده است. در حالی که آمار رسمی وجود ندارد یک مقاله 2012 حدود 36,000 زنان تا به حال سفر به آمریکا برای تولد گردشگری که در آن سال و در سال 2018 فلوریدا گزارش شده 200 درصد افزایش در تولد توسط اتباع خارجی پس از سال 2000 است. 2016 تخمین زده شد که 36,000 زنان از چین به تنهایی بودند از آمدن به ایالات متحده سالانه به عنوان تولد گردشگران بسیاری از ماندن در منطقه لس آنجلس.

محدود کردن تولد گردشگری نه تنها مهاجرت-محدودیت اندازه دولت را در ذهن داشته باشند. مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا کرد که در اوایل این هفته او با توجه به گسترش بحث ممنوعیت سفر نهاد در اوایل هفته از ریاست جمهوری خود به هفت کشور است. در حالی که او را تایید نمی کند که سازمان ملل’ شهروندان خواهد بپیوندید, ایران, لیبی, سومالی, سوریه, یمن, ونزوئلا و کره شمالی در این سفر بان کی مون لیست یک ناشناس-منابع سیاسی گزارش ادعا بلاروس, اریتره, قرقیزستان, میانمار, نیجریه سودان و تانزانیا خواهد بود. اولیه بان کی مون رسما به تصویب رسید به دلایل امنیت ملی با وجود بسیاری از کشورها داشتن هیچ سابقه ای از اقدامات تروریستی علیه ما; لیست دوم است و حتی کمتر منسجم.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی