جناح راست دانشمند بن شاپیرو توصیه کرده است رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به “رشد f**k up” و به نام او برای “فکری خرق” بیش توییتهایی نشان می دهد میزبان MSNBC جو Scarborough قاتل است.

مغلوب ساختن پیشی جستن ضمنی (برای اولین بار) در توییتهایی که روز پنجشنبه در سکربروق درگیر شده اند ممکن است در سال 2001 مرگ یک کارآموز که در سابق کنگره ،

در حالی که مرگ رد شد به طور اتفاقی با معاینات پزشکی گفت: لری Klausutis درگذشت و پس از او سقوط کرد و ضربه سر او روی یک میز به علت زمینه ای بیماری قلبی بسیاری از نظریه های جایگزین ساخته شده راه خود را در سراسر اینترنت.

او در آخرین توییت در ماده مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او تا به حال اغلب بمب “یا نه جو می تواند انجام داده اند چنین چیزی که وحشتناک” و نام میزبان یک “کل nut job” که او ادعا می دانید “بهتر از بیشتر است.”

شاپیرو که یک محافظه کار شناخته شده است به انتقاد از تهمت توييتها بود داشتن هیچ یک از آن.

“آن را مانند یک پیاز اخلاقی و فکری خرق با لایه بر لایه,” او نوشت: با اشاره به مغلوب ساختن پیشی جستن نظریه اضافه کرد: “شما رئیس جمهور ایالات متحده است. رشد f*** تا.”

همچنین در rt.com صبح میکا خواسته توییتر سانسور تهمت بیش قتل اتهامات می خواهد به صحبت با مدیر عامل شرکت جک و وکیل

مغلوب ساختن پیشی جستن توييتها را مشتعل شدید انتقاد و درخواست لری Klausutis’, شوهر, تیموتی تماس بگیرید در توییتر به آنها را پایین هر چند پلت فرم است حاضر به انجام این کار.

Scarborough را شرکت میزبان و میکا برژینسکی یک گام به پیش رفت درخواست توییتر چرا رئیس جمهور ایالات متحده تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است “ممنوع” برای ارسال التهابی توییتهایی.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de