‘یک زن روسپی است که می خواهد توجه’: Khabib مسائل پژمرده putdown پس از Conor McGregor تلاش می کند به gatecrash Instagram chat

Khabib Nurmagomedov است و در مقایسه با Conor McGregor به “یک زن روسپی” پس از Irishman گذاشته به روسیه و کینه جویی بیش از لغو از او UFC 249 مرحله نهایی مسابقات با تونی فرگوسن.

McGregor قابل پیش بینی بود سریع به مالیدن نمک به زخم هنگامی که Khabib این هفته اعلام کرد که خود را مدتها در انتظار مرحله نهایی مسابقات با فرگوسن, برنامه ریزی برای 18 آوریل به طور موثر به عنوان او گیر کرده بود در coronavirus مستند در داغستان.

‘من ارسال محل سکونت!’ Khabib می شکند سکوت در UFC 249 لغو طول McGregor-gatecrashed Instagram زنده (تصویری)

The Irishman خود را متهم به رقیب روسی از “chickening خارج” حتی نشان می دهد که او خود را می تواند به صورت فرگوسن به عنوان او بود “در شکل دادن به مبارزه در حال حاضر.”

همچنین در rt.com Conor McGregor متهم Khabib از ‘chickening از اول’ تبریک تونی فرگوسن پس از شکست UFC 249 رویداد اصلی

مک گرگور نیز دیده می شود تلاش برای gatecrash یک Instagram پخش زنده که Khabib انجام شده با طرفداران خود در روز پنج شنبه بدون شک به goad سابق خود دشمن و حتی بیشتر.

اما Dagestani grapping phenom – که معروف خفه کردن مک گرگور در دور چهارم از آنها سمی grudge match در سال 2018 در حال حاضر به آتش رد ایرلندی به عنوان “به پایان رسید.”

“مک گرگور می گوید: او همیشه در شکل و خوب است اما زمانی که من شکست و چهره اش برای آخرین بار او گفت: آن را [چون او] بد شکل” Khabib گفت: در مصاحبه با ESPN.

“این مرد جعلی است. در داخل قفس او صفر است. هر کس مذاکرات در مورد موضع خود را. من ماندم با او همه دور…

“او به نظر می رسد مانند یک زن روسپی است که می خواهد توجه است. زمان خود انجام شده است” این Dagestani اضافه شده witheringly.

همچنین در rt.com مردم احمق هستند اگر آنها فکر می کنم من فقط می توانید تماس پوتین و مغلوب ساختن پیشی جستن’: Khabib حفظ او هیچ راهی برای خروج از coronavirus مستند

شکست نخورده سبک شاه ادعا کرد که او می تواند ساخته شده اند “پنج بار” به عنوان مقدار پول موافقت خود را به صورت “مرغ” مک گرگور در یک مسابقه برگشت خود را به عنوان جفت دشمنی همچنان به بجوش و خروش آمدن.

اما Khabib گفت: او به جای انتخاب برای دیدار با فرگوسن به دلیل آن را یک “میراث” مبارزه – اگر چه او به طور مشابه unflattering در مورد ‘ال Cucuy’ که او را متهم کرد از “پنهان” در روسیه تحت پوشش Covid-19 مستند اقدامات است.

“من احساس بسیار بد برای [Tony] از آنجا که او یک پسر احمق. به عنوان یک جنگنده من او را دوست دارم اما به عنوان یک فرد من را درک نمی کنند و او را” Khabib گفت.

“تونی همیشه رفتن به طور موقت قهرمان کونور است که همیشه رفتن به شماره دو. این بچه ها نه در سطح. زمانی که من [در UFC] این بچه ها همیشه برای رفتن به شماره دو” 31 ساله ستاره اضافه شده است.

این Khabib در مقابل فرگوسن مرحله نهایی مسابقات – که بسیاری از آنها تبلیغ به عنوان تعیین 155lbs بز – در حال حاضر به نظر می رسد در حال سقوط را از طریق باور نکردنی پنجمین بار.

روسیه حفظ کرده است با این حال که این اتفاق خواهد افتاد در برخی از نقطه حاکی از این است که او خواهد بود آماده به پرتاب در ماه اوت با فرض این که Covid-19 قتل عام فروکش کرده است ،

“من واقعا معتقدم که ما در حال رفتن به مبارزه با. این رویای من است مبارزه کنند. من می خواهم به مردم نشان می دهد من در سطح دیگری” او قول داد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im