امریکا دو حزب حاکم نمی توانم به کسانی که نیاز دارند’: Lee اردوگاه می گوید ما coronavirus شکست فراتر از فقط تهمت

به عنوان ما teeters در لبه پرتگاه میان Covid-19 گیر این بحران نشان داده است سیستمیک نقص به ارمغان سال از دو حزب حکومت توانگران است که بسیار فراتر از یک رئیس جمهور می گوید: Lee Camp, میزبان RT را Redacted امشب.

در حالی که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خرس خوب بخشی از تقصیر را به گردن برای تنبل ما پاسخ به Covid-19 او تنها یک تکه از یک پازل بزرگتر. امریکا نقص های ساختاری طولانی تا قبل مغلوب ساختن پیشی جستن در این کمدین استدلال کرد.

“واقعیت این است که بسیاری از میلیون ها نفر از آمریکایی ها ندارد و پرداخت مرخصی استعلاجی و یا به سختی حداقل دستمزد و در نتیجه نمی توانیم اضطراری – که نوع سیستم راه اندازی شد و تحت دو دستگاه که اساسا توافق: ‘بیایید ایجاد یک امریکا که در آن مردم به طور کامل به بهره برداری,'” اردوگاه گفت.

که هر دو طرف است.

همچنین در rt.com Coronavirus تماس با ما’ ‘ثروتمندترین کشور’ بلوف: آن را چسبیده به گران اسطوره یا تکامل تحت فشار ؟

آیا در طول یک ویروسی همه گیر آتش سوزی در کالیفرنیا, طوفان در نیواورلئان و پورتوریکو و یا هر تعداد دیگر از حوادث اخیر طبیعی, پارتی نخبگان در هر دو طرف راهرو قابل اعتماد رها کردن توپ به عنوان آنها به سادگی “به هیچ وجه مربوط به آنچه در آن می خواهم به واقعا نیاز دارند.”

“این چیزی است که اتفاق می افتد زمانی که شما یک جامعه اجرا به طور کامل از لمس و نظر اخلاقی ورشکسته اقلیت حاکم” اردوگاه گفت. “وجود دارد یک لحظه در ذهن خود … زمانی که آنها فکر می کنم به خود را دارند:” ما نیاز به مطمئن شوید که مردم در حال مراقبت از گرفته شده است که آنها امن در زمان بحران’.”

با فساد و بی کفایتی بومی در سراسر هر دو حزب عمده و دولت فدرال به عنوان یک کل آمریکایی ها ممکن است به نوبه خود به جوامع خود و همسایگان برای دیدن آنها را از طریق اورژانس.

ما نمی توانیم صبر کنید برای فاسد ترین آشغال آتش سوزی از انسان … می آیند و ما را نجات دهد. آنها در حال رفتن به.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im