آمریکا غنی کار از خانه و ناله در حالی که فقیر از دست دادن شغل و یا در معرض coronavirus – نظرسنجی

فقیر آمریکایی هستند بیشتر احتمال دارد به از دست دادن شغل خود و یا مجبور به کار به طور معمول در میان coronavirus بیماری همه گیر. اما کسانی که در طبقات فوقانی می تواند کار از راه دور در حالی که تاکید در مورد بحران.

حداقل این است که نشانه ای از یک Axios/ایپسوس نظرسنجی در مورد وضعیت کاری و عاطفی رفاه مردم در ایالات متحده است. تقریبا نیمی از فوقانی طبقه متوسط آمریکایی ها روشن به کار از خانه در میان بحران بهداشت و درمان. همان درست است برای 39 درصد از طبقه فوقانی است.

در مقابل تنها سه درصد پایین تر اقتصادی اقشار در همان حال لوکس. بین 26 و 34 درصد از پایین به طبقه متوسط آمریکایی در حال کار در همان راه به عنوان آنها قبل از شیوع خود را در معرض خطر بیشتری از آلوده شدن. و 15 تا 20 درصد را از دست داده اند شغل خود را.

اما آمریکایی ها که در حال بهتر کردن تمایل به بیشتر ناراحت در مورد وضعیت خود را از لحاظ اقتصادی تلاش هموطنان با توجه به نظرسنجی. تقریبا نیمی از ثروتمندان (47 درصد) گفت: خود احساسی خوب بودن واز بدتر در مقایسه با 34 درصد در طرف دیگر اجتماعی و اقتصادی در مقیاس.

همچنین در rt.com ایالات متحده نامگذاری شد مجهز کشور برای مقابله با یک بیماری همه گیر نیست یک سال پیش — چه اتفاقی افتاده است ؟

“جالب اینجاست که کسانی که با اکثر منابع و حداقل قرار گرفتن در معرض به طور قابل توجهی بیشتر احتمال دارد به می گویند سلامت عاطفی خود است آمار مصرف” Axios اشاره کرد.

وجود دارد 189,633 تایید Covid-19 نفر در ایالات متحده با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز هیئت مدیره با مرگ و میر ایستاده در 4,081.

اگر دوست دارید این داستان به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de