مردم در خیابان به خاطر آنها احساس بی سابقه و کنار آن در حال اجرا در کشور بلوز نوازنده Toronzo توپ told RT به کشور تظاهرات خشم پس از جورج فلوید مرگ در دست پلیس است.

“مردم فقط به حال به اندازه کافی که آنها احساس می کنید که هیچ کس مراقبت” توپ یک بلوز الکتریک, گیتاریست و ترانه سرا اصرار داشت.

او گفت: تظاهر کنندگان آمده از افسرده محله “آنها از لحاظ اقتصادی محروم” است که نشان میدهد که اعتراض این است که “تنها راه برای ضربه زدن به نظام است.”

آن را مانند شما در حال رفتن به نگه داشتن من کم… در واقع این سیستم با قرار دادن زانو خود را بر گردن ما.

تظاهرات و راهپیمایی علیه خشونت پلیس به سرعت تکامل یافته و به شورش های خشونت آمیز و اعمال غارت این هفته ترک خرده فروشی و فروشگاه لوکس دزدیدند و تخریب در سراسر ایالات متحده.

توپ شیکاگو بومی گفت که در حالی که او نمی پوشی “شکستن در فروشگاه ها که هیچ ربطی به با مرگ آقای فلوید” او را درک ریشه های خیابانی خشم.

من درک می کنم [چرا که] آنها فقط نمی تواند کنترل [خود] دیگر. آنها زندگی خود را در خطر و در معرض خطر ضربه و یا صدمه دیده است.

پرسید: اگر او احساس می کند که اعتراض ربوده وی با اشاره به وجود “بسیاری از اپورتونيست” وجود دارد که فعالیت “مصرف [ما] دور از معنای واقعی خشونت پلیس.”

به عنوان شورش تشدید رئیس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن وعده داده آمرانه پاسخ داد “لیبرال فرمانداران و شهرداران” اوضاع را تحت کنترل و یا به صورت “قدرت نامحدود” ما نظامی مستقر برای سرکوب ناآرامی.

به توپ تهمت است “برافروختن این وضعیت است.” به جای دعوت از آمریکایی ها برای متحد کردن او به نظر می رسد به کار کاملا مخالف تاکتیک نوازنده استدلال کرد.

او و دولت او به نظر می رسد با بهره گیری از توان بخش بین دموکرات ها و جمهوری خواهان و ساخت آن را یک مسئله سیاسی که آن را باید فقط یک آمریکایی موضوع است.

توپ بود صحبت از اخبار که مینیاپولیس افسر که نگه داشته فلوید در ببرن برای چند دقیقه Derek چوین مواجه قتل و طرح اتهامات و آورده بود را بازداشت.

اما indicting چوین به تنهایی کافی نیست به عنوان سه نفر دیگر از افسران حاضر در صحنه ایستاده و “به او اجازه دهید آن را انجام دهد” توپ گفت و توضیح داد که آمریکایی آفریقایی جامعه نیست ضد پلیس به طور پیش فرض.

“سیاه و سفید جامعه اقلیت جامعه ما قدردانی از پلیس و آنچه انجام می دهند و ما می دانیم که کار خود را سخت است.” اما اگر آنها را به شکستن قانون آنها باید برگزار شود به همان استاندارد به عنوان شهروندان به طور منظم او به این نتیجه رسیدند.

همچنین در rt.com ما مرگبارترین پلیس فرهنگ در دنیای مدرن آنها فقط می دانم حبس & خشونت – جورج فلوید خانواده شرکت مشاور

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

اشتراک RT عضویت در خبرنامه برای دریافت داستان های رسانه های جریان اصلی به شما بگویم.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی