المپیک تکواندو برادران Steven و ژان لوپز رو تمدید اتهام تجاوز جنسی از جمله از زنی که جلو آمد به ادعا می کنند که او raped by Steven و دو نفر از دوستان خود را چند سال پیش.

Audrey-ان LeBlanc گفت: روزانه وحش که به او تجاوز جنسی توسط استیون لوپز به همراه دو تن از همراهان او در سال 2010 پس از یک منطقه ای تکواندو مسابقات در دالاس تگزاس و مدعی است که او دارو پس از پذیرش یک نوشیدنی الکلی از سه بار مدال المپیک.

من شروع به احساس که چیزی بسیار بد بود به اتفاق می افتد,” او گفت: این حادثه را یادآوری است که او قادر به حرکت آزادانه به دلیل آنچه که او معتقد بود مشخصی نوشیدنی.

استیون لوپز و حداقل یکی از اصحاب خود را مورد تجاوز او به زودی پس از او مدعی قبل از او از خواب بیدار در یک حالت عریان در اتاق هتل.

کهربا به معنی یک عضو از تاریخ ایالات متحده آمریکا تکواندو تیم نیز می گوید که لوپز تجاوز او با استفاده از یک روش مشابه دو سال قبل.

نبود یک, ‘آه من احساس تهوع احساس, ‘, “او گفت: جزئیات اثر یک نوشیدنی او داده شد توسط لوپز. “‘من شفاف و بعد از آن همه رفت و تاریک است.

هنگامی که او را مورد سوال لوپز روز بعد, او می گوید: او به او گفت که آنها تا به حال رضایت طرفین رابطه جنسی, پس از آن او را ترک کرد و بازگشت و به دیدن یک مرد دیگر رابطه جنسی با او. که به معنی پیشنهاد است که این باند تجاوز به عنف لوپز گفته به او گفت که او “نگاه خوب” به او.

مندی Meloon یکی دیگر از سابق تکواندو شرکت کنندگان همچنین ادعا می کند که او تعرض توسط ژان لوپز در سال 2006 زمانی که او 16 ساله بود. او همچنین مدعی شده اند مورد تجاوز قرار گرفته توسط استیون لوپز و می گوید که او قرار داده و از تماس با مقامات ترس است که او نمی تواند باور, اما, او می گوید: او اطلاع ایالات متحده آمریکا تکواندو و مرکز ایالات متحده برای SafeSport.

متعددی وجود دارد که بیشتر چنین اتهامات متعدد زنان است.

همچنین در rt.com 3 اسپانیایی فوتبالیست زندانی 38 سال بیش تجاوز از 15yo دختر بچه

در ژانویه 2019, داوری دادرسی حکم به نفع ژان لوپز پس از او تا به حال شده است به طور موقت ممنوع از مربیگری پس از پیدا SafeSport گرفته اند در یک “دهه الگوی سوء رفتار جنسی” مربوط به “جوان ورزشکاران زن“. استیون لوپز مشابه ممنوعیت حذف یک ماه قبل.

با توجه به تعداد حوادث گزارش شده در طول چندین سال و چندین گزارش احزاب بسیاری از آنها هیچ منطقی انگیزه برای ساخت یک اتهام بسیار کمتر از چند متمایز حوادث – از سوء کلیت شرایط به وضوح نشان می دهد یک الگوی مکرر از رفتار در بخشی از ژان,” SafeSport نوشت: ژان لوپز در سال 2018 حاکم است.

هر دو لوپز برادران را رد اتهامات علیه آنها.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im