رویای آمریکایی: $73mn ما ace مسیحی Pulisic این gamechanger به چلسی کسب 2-1 گشت پیروزی در استون ویلا (ویدئو)

آمریکایی نابغه مسیحی Pulisic به ثمر رساند تاکید بر پایان پنج دقیقه پس از آمدن به چلسی سمان لیگ قهرمانان صلاحیت محل با پیروزی 2-1 در دوم پایین استون ویلا در لیگ برتر در روز یکشنبه.

چلسی به ثمر رساند و دو بار در مدت سه دقیقه از پشت و لبه های گذشته سقوط-تهدید استون ویلا به حرکت پنج نقطه روشن از منچستر یونایتد در چهارم.

بلوز تا به حال ایالات متحده بین المللی مسیحی Pulisic به خاطر پیروزی خود را به عنوان او به پایان رسید و با قدرت به رسم چلسی سطح. سپس با چلسی اعتماد به نفس, افزایش, آرسنال نزدیک-محدوده حمله قرار داده و آنها را به سرب آنها هرگز واگذار.

هافبک Pulisic که گران ترین آمریکایی امضای تمام زمانی که او پیوست و از بوروسیا دورتموند برای $73 میلیون در سال گذشته به پایان رسید از کسر Azpilicueta را در جناح چپ عبور به رسم چلسی سطح روی ساعت پس از Kortney کس پیر داده بود و میزبان منجر علیه اجرا از بازی دو دقیقه قبل از نیمه وقت.

Azpilicueta نیز ارائه دهنده برای لیورپول را 62 دقیقه برنده به عنوان پشت در به نفع جام جهانی برنده دریافت کاپیتان چلسی را پاس داخل محوطه جریمه و اخراج در پایین شات که منحرف شد و به شبکه است.

ایالات قرعه کشی در تاتنهام در شب جمعه بدان معنی است که فرانک لمپارد در کنار این فرصت را به جلو و پاک کردن در لیگ برتر را در لیگ قهرمانان صلاحیت اماکن اگر چه آنها نیاز به کمک Pulisic آنها به عنوان تلاش برای شکستن ویلا دفاع پس از رفتن را از یک هدف.

21 ساله جایگزین انگلستان ستاره روبن لوفتوس-گونه پس از شکستن و به سرعت درگیر در چرخش است که برگ های آنها سه امتیاز سوم قرار لستر.

ویلا کاپیتان جک گریلیش است که در این سرفصل به صورت مستند نقض قوانین در بخش تعلیق بیش از سه ماه تحمل و خسته کننده بعد از ظهر تضاد با چلسی مدافع آنتونیو Rudiger در دقیقه و دریافت یک کارت زرد برای دیر چالش است.

نتیجه ویلا سمت چپ یک نقطه از ایمنی با هشت بازی باقی مانده و بدون پیروزی از ژانویه پس از از دست دادن شش نفر از آنها گذشته هفت لیگ برتر مسابقات است.

همچنین در rt.com ‘چلسی می خواهند به وجود داشته باشد”: Jurgen Klopp می گوید رومن آبراموویچ پول بزرگ حرکت می کند قرار داده خواهد شد چلسی ‘در’