هنوز کالایی بیش از از دست دادن پنتاگون محاسبات ابری برای مقابله با مایکروسافت آمازون با این استدلال که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شخصی تعصب نادرست تحت تاثیر این تصمیم حتی استناد به خود را استیضاح به پرونده خود را.

اسناد دادگاه unsealed در روز دوشنبه نشان می دهد که آمازون به دنبال عزل تهمت شخصا و همچنین به عنوان زمان وزیر دفاع علامت Esper سلف خود جیمز Mattis و چهار دیگر مقامات درگیر با مشترک شرکت دفاع زیرساخت (جدی) قرارداد.

در قانون ایالات متحده و رسوبات خارج از دادگاه امتحانات از شهود انجام شده توسط وکلا که متن را می توان به عنوان قسم شهادت در دادگاه.

همچنین در rt.com آمازون فایل های کت و شلوار به چالش کشیدن پنتاگون ‘جنگ ابر قرارداد با مایکروسافت ممکن است استدلال می کنند تهمت ‘دخالت’ در روند

جدی به نظر می رسید خیاط ساخته شده برای آمازون AWS cloud بخش به خصوص پس از سیاتل کرگدن swatted دور یک طرح دعوی در دادگاه توسط اوراکل. سپس مغلوب ساختن پیشی جستن خواسته Esper به “نگاه به آن” در ماه جولای سال 2019 و قرارداد به پایان رسید تا رفتن به مایکروسافت Azure در ماه اکتبر – ترک آمازون رئیس جف بزوس خشمگین.

ثروتمندترین مرد جهان نیز صاحب واشنگتن پست است که به طور مداوم مخالف به مغلوب ساختن پیشی جستن از قبل از او در زمان ، در حال حاضر این شرکت با استناد به مغلوب ساختن پیشی جستن انتقاد از روزنامه آمازون و بزوس در طول سال به عنوان مدرک از خود تعصب و ادعا او با استفاده از پنتاگون بودجه “را به دنبال خود شخصی و سیاسی به پایان می رسد.”

“رئیس جمهور تهمت است و بارها نشان داده و تمایل خود را به استفاده از موقعیت خود به عنوان رئیس جمهور و فرمانده کل قوا به تداخل با عملکرد دولت — از جمله فدرال تدارکات — به پیشرفت شخصی خود را در دستور کار” Amazon Web Services گفت CNBC در بیانیه ای.

به عنوان شواهد بیشتری از این پرونده و حتی امتیاز برای مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح — که هنوز هم در حال انجام در اواخر ژانویه زمانی که مدارک واصل شد. در ضمن سنا تهمت تبرئه از تمامی اتهامات عنوان شده علیه.

آمازون ادعا می کنند نیز به نظر می رسد به بقیه در بخش, در یک خط در Mattis اخیر خاطرات که در آن او ادعا کرد که تهمت به او گفت به “پیچ آمازون” خارج از قرارداد. Mattis استعفا کرده بود در ماه دسامبر سال 2018 در اعتراض به تهمت سفارشات به جلو و ما نیروهای خود را از سوریه است.

همچنین در rt.com تهمت تعصب هزینه آمازون $10 میلیارد جدی ابر قرارداد

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im