آمازون فشردن کارگران در میان Covid-19 بحران ‘غیر قابل قبول’ – وزیر دارایی فرانسه

وزیر امور مالی فرانسه Bruno Le Maire گفت آمازون عدم پرداخت حقوق و دستمزد کارکنان است که راه رفتن بیش از coronavirus نگرانی است “غیر قابل قبول” را به عنوان کشور است و با توجه به ملی شدن شرکت های بزرگتر در معرض خطر است.

“این فشارهای غیر قابل قبول, ما به شما اجازه آمازون می دانید,” Le Maire گفت: پس از چند صد نفر از کارگران در اعتراض به سیاست شرکت در روز چهارشنبه. E-commerce غول حاضر به پرداخت کارگران که راه می رفت یا ماند در خانه خود به انزوا بیش از coronavirus نگرانی.

Le Maire روز پنجشنبه گفت که او به زودی در حال حاضر انواع مختلفی از برنامه های رئیس جمهور امانوئل پاکسازی برای کمک به این کشور با بزرگترین شرکت های مانند BNP Paribas رنو, Air France, KLM از طریق coronavirus بحران که برخی از آنها ممکن است شامل ملی.

“ما چندین گزینه های روی میز برای همه شرکت صنعتی است که می تواند چهره تهدیدات عمده در بازار آن می تواند ما بالا بردن سهام ما در سرمایه خود را… یا می تواند آن را ملی,” Le Maire گفت.

“من نمی دریغ به استفاده از تمام ابزار موجود برای محافظت از بزرگ فرانسه شرکت است.”

فرانسه بازارهای مالی اقتدار ممنوع فروش در روز سه شنبه برای محافظت از 92 سهام است و با توجه به گسترش سیاست برای یک ماه. دولت در حال آماده سازی €45 میلیارد دلار ($46bn) بسته محرک برای کمک به شرکت های شناور ماندن از طریق قریب الوقوع طوفان اکثریت آن را پوشش مالیات و حقوق و دستمزد شارژ deferrals.

همچنین در rt.com هنوز هم غنی تر از شما! جهان 20 ثروتمندترین از دست دادن تقریبا 80 میلیارد دلار در پنج شنبه بازار تار و مار

دولت همچنین متعهد شده تا €300 میلیارد دلار وام جدید به شرکت ها به منظور بافر بانک ها و کاهش کلی خود را در معرض ضرر و زیان آن را دراماتیک اثر حذفی در اقتصاد گسترده تر.

پاریس است که پیش بینی یک درصد انقباض تولید ناخالص داخلی در سال 2020 به تنهایی به عنوان بخشی از یک گریم کلی پیش بینی برای ماه های آینده و سال های به عنوان یک نتیجه از جهانی coronavirus بحران است.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de