E-commerce های غول پیکر آمازون است قطع 2 دلار افزایش دستمزد آن فرمان نهاد در اوج این بیماری همه گیر کوروناویروس حتی به عنوان کارکنان اصرار این شرکت باید بیشتر – و آن مدیر عامل نشسته به تماشای ثروت خود را رشد می کنند.

خرده فروش آنلاین کاهش یافته و به گسترش آن $2 ساعتی hazard pay دست انداز گذشته تا پایان مارس حتی اگر coronavirus نشان داده است هر گونه نشانه ای از محو و کارکنان حفظ آنها هنوز هم ترس از آمدن به کار شش کارکنان تایید به خودی کسب و کار در روز چهارشنبه.

آمازون اصرار دارد آن 15 دلار دستمزد ساعتی به یک رهبر در صنعت و حتی به عنوان سود شرکت را منفجر شود در حالی که Covid-19 مستندات نیروی مردم در سراسر جهان به انجام خرید خود را آنلاین.

همچنین در rt.com بزوس دستور داد برای شهادت در کنگره به عنوان آمازون متهم به “احتمالا با عنوان جرم جنایی کاذب’ اظهارات در شیوه های کسب و کار

ما می خواهیم پرداخت تا ماسک از بین برود” یک کارگر در ایندیانا گفت: خروجی صحبت های ناشناس برای ترس از اقدامات تلافی جویانه. آمازون شناخته شده است برای تنبیه کارکنان که با شکایت در مورد آن سیاست بدنام شلیک نیویورک در اعتراض رهبر کریس Smalls بعد از او به رهبری یک اعتصاب محکوم شرکت ناامن انبار روش. آمازون موظف است کارکنان خود را ماسک می پوشند پس مارس حتی در حالی که آن را تصدیق خود را عرضه ماسک بود “محدود” و معرفی کارکنان خود را به ارمغان بیاورد.

ایندیانا کارمند اشاره کرد:”تقریبا همه بسیار نا امید و عصبانی,” آشکار انبار که در آنها کار کرده است بیش از 30 مورد تأیید از coronavirus. یکی از کارگران مهمترین نگرانی این است که این عدم ارتباط در مورد این موارد – در حالی که بیش از 100 آمازون انبارها گزارش داده اند که حداقل یک مورد از آن گزارش ها ممکن است به عنوان اواخر به عنوان یک ماه پس از تشخیص و به ندرت مشخص کردن بخش یا تغییر آلوده کارگر. به عنوان یک نتیجه ترس کارکنان در حال حدس زدن نگه داشته پریدن بیرون از پوست خود را زمانی که آنها شنیدن سرفه در انبار طبقه. حداقل هشت کارکنان مرده بود با این ویروس که از ماه گذشته حتی به عنوان آمازون حاضر به انتشار چگونه بسیاری از آزمایش مثبت برای Covid-19.

در حالی که برخی از کارکنان گفت: $2 ساعتی جایزه را کمی تفاوت در زندگی خود آنها قابل درک نیست هر کس در موقعیت خود را. “دیگران وجود دارد… که واقعا می تواند از آن استفاده کنید و با شرایط فعلی آنها در واقع باید افزایش آن به جای در نظر گرفتن آن دور” یکی نیوجرسی کارگر انبار گفت. کارولینای جنوبی, کارمند موافقت با این استدلال که شرکت “مراقبت هیچ چیزی در مورد آنچه قطع پرداخت را انجام دهید تا روحیه” و استدلال که کارگران شده اند که بهتر است اگر آمازون تا به حال به سادگی خاموش کردن انبارها برای محافظت از کارکنان اجازه می دهد آنها را به ادعای مزایای بیکاری دولت تقویت اتحاد میان همه گیر.

با وجود تعداد بی شماری از اعتصابات و تظاهرات از ناآرامی های کارکنان در طول چند ماه گذشته آمازون همچنان برای به تصویر کشیدن خود را به عنوان رهبر صنعت در کارگر حمایت لاف زدن که “ما پرداخت می شود تیم ما و شرکای نزدیک به 800 میلیون دلار اضافی از Covid-19 آغاز شده در حالی که در ادامه به ارائه مزایای کامل از یک روز از اشتغال است.” این ادعا که “ما حداقل دستمزد بیش از آنچه که دیگران را حتی پس از خود را به طور موقت افزایش می دهد در ماه های اخیر” یک سخنگوی آمازون گفته خودی کسب و کار این شرکت تا به حال به جلو رفته با رقص برهنه کردن کارگران از خطر خود را پرداخت چرا که “تقاضا” حال “تثبیت شده است.

این megacorporation در بر داشت خود را در آب داغ در ماه گذشته پس از نزدیک به ده ایستگاه های تلویزیونی محلی فرار نزدیک به یکسان pro-آمازون اخبار بخش اسکریپت توسط شرکت روابط عمومی تیم. برنامه نویسی تاکید آمازون برای مراقبت از ایمنی از کارگران آن اما نیست به عنوان برچسب های تبلیغاتی و به طور گسترده ای محکوم کرد به عنوان یک ham-handed تلاش در کنترل آسیب های زیر در سراسر کشور اعتصاب و اعتراض بیش از این شرکت اولویت بندی از سود بیش از مردم است.

همچنین در rt.com ‘معرفی به خوبی dystopian فیلم: آمازون و رسانه ها بوداده آنلاین پس از ایستگاه های تلویزیونی پخش بخش اسکریپت توسط شرکت روابط عمومی تیم

در ماه آوریل یک دادگاه تهدید آمازون با جریمه اگر آن را محدود کردن عملیات خود را برای ارائه تنها “ضروری” محصولات متهم e-commerce غول پیکر از عدم به درستی محافظت از کارگران آن در طول بیماری همه گیر. این هزار میلیارد دلار از شرکت در پاسخ به خاموش کردن آن انبارها در اعتراض برای چند روز اما یک دادگاه تجدید نظر تایید حکم.

بزوس نشسته است خیلی طول Covid-19 بحران را ارزش خالص افزایش می یابد به عنوان کارگران خود را (و بسیاری از مردم در سراسر کشور) نگران که وعده غذایی بعدی خود ممکن است از. آمازون در سه ماهه اول فروش شد تا 25 درصد بیش از مدت مشابه در سال گذشته حتی به عنوان مدیر عامل شرکت متعهد به صرف میلیاردها دلار برای “تنظیم” به همه گیر و خود ثروت است دارای عقاید 32 میلیارد دلار پس از ژانویه جمعا به مبلغ 149 میلیارد دلار که از روز شنبه با توجه به بلومبرگ.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی