آمازون متعلق به زنجیره مواد غذایی کارگران در کنار sickout’ برای ایمنی بهتر و مزایا به عنوان غول خرده فروشی برخورد با حملات گسترده

غذاهای کل کارکنان خود را به نام در بیمار از کار یکهو به تقاضا بهتر پرداخت مزایا و یک محیط کاری ایمن در میان شیوع کروناویروس. آنها پیوستن به آمازون و Instacart کارگران در حال حاضر در اعتصاب است.

کل کارگران یک گروه به نمایندگی از کارکنان آمازون متعلق به کل مواد غذایی, مواد غذایی زنجیره ای به نام برای یک جرم “بیمار-out” در روز سه شنبه خواستار خطر پرداخت برای کسانی که مشغول به کار در این بیماری همه گیر و حفاظت شخصی و تجهیزات در فروشگاه اقدامات ایمنی رایگان تست و درمان برای کارکنان و تضمین پرداخت را برای همه کارگران که خود quarantining. آنها همچنین می خواهند خاموش کردن فوری هر مکان که در آن کارگران تست مثبت برای این ویروس و گسترش مزایای بهداشت و درمان به صورت پاره وقت و فصلی کارکنان.

تقاضا برای تحویل خدمات مانند کسانی که ارائه شده توسط تمام مواد غذایی سر به فلک کشید است با سه چهارم آمریکایی ها در زیر برخی از فرم مستند با توجه به کروناویروس بیماری همه گیر. در حالی که مواد غذایی زنجیره ای و پدر و مادر خود آمازون در حال حاضر ارائه دو هفته مرخصی با حقوق برای هر کسی که دارای آزمایش مثبت برای coronavirus نیست که کمک به کسانی که می خواهند برای جلوگیری از بیمار شدن و یا مشتریان و همکاران که آلوده می شود در طول دوره کمون قبل از اینکه یک بیمار کارگر طول می کشد توجه داشته باشید از خود علائم و تست شده است. این شرکت اعلام کرد که 2 $در هر ساعت خطر-پرداخت ضربت در اوایل این ماه که در اثر باقی می ماند از طریق پایان ماه آوریل است اما در همان زمان اشاره کرد افزایش تقاضای مشتری در آن تهدید به قطع مزایای کارکنان قادر به کار 70 درصد از ساعات اوج.

آمازون کارکنان قابل توجه بیش از حد خواستار شرایط کاری ایمن و شفافیت. به عنوان بسیاری از 200 کارگر در یک جزیره استاتن تحقق مرکز راه می رفت خاموش کار در ظهر روز دوشنبه درخواست که ساختمان بود توقیف و بررسی – و این که کارگران به طور کامل جبران شود در طول این دوره است. رهبری سازمان از این اعتصاب مدیریت دستیار کریس Smalls شکایت مدیریت شده است در آینده با کارگران در مورد چگونه بسیاری از آزمایش مثبت برای coronavirus – آنها را تصدیق یک مورد در حالی که تعداد واقعی است “حداقل 10,” او گفت:.

با توجه به بیانیه ای ارسال شده به توییتر بعد از آن روز Smalls اخراج شد بعد که بعد از ظهر بیش از اعتصاب.

نیویورک انبار کارگران پیوست آمازون کارکنان در شیکاگو که راه می رفت در روز دوشنبه خواستار اقدامات ایمنی اساسی. “ما حتی نمی باید زمان برای شستن دست ما!” یکی از قابل توجه کارمند بانگ زد. ملکه انبار کارکنان برگزار مشابه اعتراض در اوایل این ماه زمانی که آمازون موفق به تعطیل کردن و ضد عفونی کردن یک انبار زیر یک کارمند coronavirus تشخیص است. در همان زمان این شرکت اعلام کرد که قصد دارد به استخدام 100,000 کارکنان جدید در سراسر آمریکا به نگه دارید تا با اپیدمی-سوخت خرید.

تحول در آمازون همزمان با اعتصاب Instacart کارکنان که راه می رفت خاموش در دوشنبه خواستار ایمنی حمایت و اضافی 5 دلار در هر سفارش در خطر پرداخت. فرفره کارگران جمعی که سازمان یافته است که اعتصاب گفت:”حداقل هزاران نفر از کارگران” شرکت در اولین روز کاری توقف و به نام برای مشتریان به انجام بخشی خود را با قرار دادن سفارشات بر روی پلت فرم.

مواد غذایی-خدمات تحویل گزارش سعی به سر کردن قریب الوقوع اعتصاب بیش از آخر هفته با ارائه به کارگران با ضد عفونی کننده دست و از بین بردن “هیچ نکته” گزینه ای برای تحویل و همچنین گسترش دوره که در آن کارگران که تست مثبت برای coronavirus را مجاز به پرداخت را ترک کنند. اما مانند آمازون این ارائه می دهد تنها دو هفته مرخصی با حقوق به کارکنان که باید آزمایش مثبت برای ویروس. کارگران می خواهید پرداخت را برای کسانی که می تواند تولید پزشکان توجه شهادت به وضعیت موجود قرار دادن آنها در معرض خطر است.

فرفره کارگران مانند کسانی که در Instacart که 200000 خریداران در آن حقوق و دستمزد مستقل پیمانکاران و در نتیجه عدم اساسی اشتغال حمایت تضمین شده حتی به رفقای خود در غذاهای کل. خریداران توصیف رقابتی حتی dystopian محیط زیست که در آن کارگران تقلا به تجاوز کردن به بالا-دلار سفارشات و عکس دیگر خریداران با شکستن پروتکل – آوردن کودکان خود را با آنها در کار به عنوان مثال – به منظور آنها را از کار اخراج شدند. اصرار شرکت کسب و کار پررونق است در میان این بیماری همه گیر و اعلام کرد قصد دارد هفته گذشته به استخدام 300,000 بیشتر کارگران است. “گذشته بیش از 72 ساعت بیشتر مواد غذایی فروخته شد در پلت فرم ما از همیشه قبل از” یک سخنگو گفت: عصر روز دوشنبه.

همچنین در rt.com جنگ طبقاتی در حال ساخت است ؟ Coronavirus قرنطينه گودال به خوبی خاموش زهد در برابر سرف که عرضه آنها

قابل توجه کارگران تشکیل هسته اصلی “ضروری” نیروی کار – فروشگاه های مواد غذایی و ارائه خدمات به برخی از کسب و کار چند مجاز به باز بماند با بسیاری از ما تحت اشکال مختلف مستند. اگر آنها پیاده کردن این سیستم اتومبیل را متوقف کند. آمازون ممکن است اخراج یک اعتصاب رهبر است, اما آن را نمی تواند آتش همه آنها را.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im