آمازون مدیران توطئه به لام اخراج کارگر است که به رهبری در اعتراض به Covid-19 ایمنی شرایط

آمازون top وکیل گردد یک استراتژی برای قربانی مردی که سازماندهی یک اعتراض در نیویورک انبار تماس آفریقایی-آمریکایی و کارمند سابق نیست هوشمند و یا بیان.’ اوباما رئیس جمهور سابق-سخنگوی کمک آن انجام شده است.

کریس Smalls اخراج شد روز دوشنبه و پس از او منجر به 50 نفر از همکاران خود را در یک جزیره استاتن انبار به راه رفتن در اعتراض به آنچه که آنها به عنوان شرایط نا امن کار در ماموت تسهیلات از جمله عدم دنده محافظ برای کارگران است. تعدادی از سیاسی و چهره های رسانه ها از جمله حزب دموکرات نامزد انتخابات ریاست جمهوری آمریکا به مردم ایران ، برنی ساندرز (I-ورمونت) را محکوم کرد شلیک.

آمازون مشاور عمومی David Zapolsky استراتژی برای مقابله با عواقب شد به پیشنهاد “به شدت تخمگذاری مورد که چرا این سازمان انجام شد غیر اخلاقی غیر قابل قبول است و مسلما غیر قانونی در جزئیات و تنها پس از آن دنبال کنید با ما معمول نقاط صحبت کردن در مورد ایمنی کارگر,” با توجه به یادداشت ها را از روزانه یک جلسه از شرکت های برتر و مدیران از جمله مدیر عامل شرکت جف بزوس – به دست آمده توسط معاون در روز پنج شنبه.

او را به جالب ترین بخش داستان و در صورت امکان او را به صورت کل اتحادیه/سازماندهی جنبش است.

“او هوشمند و یا بیان” و مطبوعات با تمرکز بر روی او قرار داده خواهد شد آمازون “در یک بسیار قوی تر روابط عمومی موقعیت” Zapolsky استدلال کرد.

دو مدیران – ارشد معاونت عملیات دیو کلارک و ارشد معاونت از شرکت های بزرگ جهانی در امور Jay Carney – سپس تحت فشار قرار دادند در ساندرز توييتها با استفاده از Zapolsky صحبت کردن امتیاز هر دو سرزنش Smalls برای “عمد نقض اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است.”

که پذیرش در آمد از واشنگتن پست, روزنامه متعلق به بزوس که قاب این وضعیت به عنوان تقریبا به طور کامل Zapolsky را زاییده افکار در حالی که حفظ است که آمازون انجام شد همه از آن می تواند به محافظت از آن نیروی کار و استخدام و حتی بیشتر مردم به ارائه بسیار مورد نیاز محصولات خود را به میلیون ها نفر از آمریکایی ها تحت مستند با توجه به Covid-19 محدودیت.

کل قسمت نیز تا به حال سیاسی کمرنگ. به عنوان روزنامه نگار جرمی اسکاهیل از رهگیری با اشاره Zapolsky جمع آوری کمک برای, جو بایدن, باراک اوباما و معاون رئیس جمهور سابق و فعلی مورد علاقه دموکراتیک استقرار برنده 2020 نامزدی ریاست جمهوری. کارنی شد اوباما و عبدالله از سال 2011 تا 2014 و بایدن را قبل از آن.

راه بازگشت در سال 2007 بایدن توصیف کرده بود اوباما به عنوان “جریان اصلی اولین آفریقایی-آمریکایی است که بیان و روشن و پاک” لمس کردن طوفان از اتهامات که چنین توصیف شد آشکاری نژاد پرستی.

“نژادی برنامه نویسی” است که چگونه روزنامه نگار Malaika Monochrome نیز توضیح داده شده Zapolsky یادداشت و اضافه کرد که “بسیاری از انبار کارگران [مردم رنگ[. این یک کلاس و نژاد مبارزه کنند.”

بر خلاف Zapolsky در آن ادعا Smalls به نظر نمی رسد به هر گونه مشکل بیان مشاهدات خود را به RT یا سرودن یک نگهبان op-ed پس از شلیک.

همچنین در rt.com ‘ما را به فرماندار درب’: اخراج آمازون اعتصاب رهبر پاکستان بزرگتر اعتراض اگر Covid-19 ایمنی خواسته های برآورده نشده

“مردم می ترسند به کار” در 5,000-فرد تسهیلات گفت: RT در روز چهارشنبه اضافه کرد که آمازون حاضر به ضد عفونی انبار حتی پس از به عنوان بسیاری به عنوان ده نفر تست مثبت برای coronavirus. او همچنین متعهد به نگه داشتن مبارزه رفتن به طور مستقیم به فرماندار اندرو کومو اگر نیاز بود.

“من اجازه دهید احساسات من پیش نویس حرف های من و بهتر از من” Zapolsky گفته معاون پس از او خواست تا توضیح دهد که یادداشت های خود را. سپس او رفت و برگشت به اصل صحبت نقاط سرزنش Smalls گفته او “نا امید و ناراحت است که یک کارمند آمازون خطر می اندازد ایمنی و بهداشت از دیگر Amazonians توسط بارها و بارها بازگشت به محل پس از هشدار داده شده است به قرنطینه”را پس از قرار گرفتن در معرض coronavirus.

فکر می کنم دوستان علاقه مند می شود ؟ به اشتراک گذاشتن این داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im