آمازون پشت پایین پس از, از جمله, Elon Musk, با شدت بهم زدن آن را برای سانسور کتاب سوال Covid-19 تهدید

چاپ و نشر و e-commerce های غول پیکر آمازون است که در مواجهه با موجی از انتقاد برای امتناع از انتشار یک کتاب سوال که آیا رسانه ها و کارشناسان پزشکی ساخته شده تهدید Covid-19 به نظر می رسد بسیار بزرگتر از آن است که قبل از پشتوانه پایین.

“کتاب خود را نه مطابق با دستورالعمل های ما,” آمازون مطلع نویسنده Alex Berenson روز پنج شنبه در مورد کار ارائه شده ‘گزارش نشده حقایق در مورد Covid-19 و مستندات بخش 1: مقدمه و مرگ شمارش و برآورد’.

این شرکت که حدود 50 درصد از چاپ کتاب در بازار و 75 درصد از کسب و کار کتاب گفت Berenson آن را نمی خواهد پیشنهاد کتاب برای فروش. این مشتعل طوفان در رسانه های اجتماعی که در آن آمازون لعنتی توسط SpaceX بنیانگذار Elon Musk به عنوان یک “انحصار” است که باید “شکسته است.”

Berenson متهم به شرکت “ظالمانه سانسور” اشاره به آن است که با بهره گیری از بازار بزرگ تسلط با تشکر از کتابفروشی ها بسته بودن در میان coronavirus مستند.

پس از اتهام سانسور و خشم آنلاین در حمایت از Berenson, آمازون وارونه شده است موقعیت اصلی خود را و تصمیم به انتشار کتاب خود است.

“به نظر می رسد رسمی – @آمازون حمایت کردن! البته من نمی دانم چه کسی را ندارد @elonmusk و بسیاری دیگر هل دادن انجام خواهد شد اما حداقل در این زمان آنها حمایت پایین” نویسنده بعد توییتی.

Berenson شده است یک بحث شکل در رسانه های جریان اصلی در طول بیماری همه گیر کوروناویروس داشتن سوال نه تنها سطح از تهدید ناشی از Covid-19 بلکه منافع سیاستمداران می گویند آمده از مستند سفارشات.

نویسنده که تحت پوشش صنعت داروسازی در حالی که کار در نیویورک تایمز از سال 1999 تا سال 2010 به نام Covid-19 یک “خطر جزئی” برای همه به جز “بیشتر در معرض خطر جمعیت.” او توصیف کرده است در کتاب خود در مورد این بیماری همه گیر به عنوان “یک مقدمه و بحث و گفتگو از مرگ برنامه نویسی, مرگ, شمارش, و است که واقعا در حال مرگ از Covid به عنوان به خوبی به عنوان بدترین برآورد مرگ و میر با کاهش تلاش است.”

همچنین در rt.com آمازون و بی سر و صدا خندق $2 Covid-19 hazard pay دست انداز به عنوان بزوس’ ثروت رویکردهای $150bn

‘گزارش نشده حقایق” است که به معنای برای اولین بار در یک سری از کتابها توسط Berenson در coronavirus منتشر شده از طریق آمازون Kindle Direct Publishing برنامه که اجازه می دهد تا نویسندگان به انتشار آثار خود را.

“با توجه به سرعت در حال تغییر ماهیت اطلاعات در اطراف Covid-19 ویروس ما مراجعه مشتریان به منابع رسمی برای اطلاعات سلامت در مورد ویروس. لطفا در نظر گرفتن از بین بردن منابع به Covid-19 این کتاب” این شرکت در ابتدا گفت Berenson که منتشر شده بخشی از “ناگفته حقایق’ در وب سایت خود را قبل از آمازون برگشت.

در حالی که این شرکت ادعا کرد که آن “دستورالعمل” مانع از آن از انتشار Berenson افکار در زمان بیماری همه گیر آمازون ارائه می دهد مقدار زیادی از بحث کتاب – که بسیاری از آنها Berenson برجسته است – از جمله ‘آنارشیست ها ‘آشپزی’ که شامل دستورالعمل در مورد چگونه برای ساخت یک بمب; انتشارات اتصال واکسن به اوتیسم; و “Unabomber Manifesto: جامعه صنعتی و آینده آن’ به قلم این Unabomber خود تد Kaczynski در حال حاضر در زندان به قتل سه نفر.

در دستورالعمل های رسمی آمازون می گوید آن را ارائه می دهد کتاب است که برخی از مشتریان “ممکن است اعتراض” اما “ما حق ندارد به فروش محتوای خاص” و حذف آثار از وب سایت که ارائه یک “فقیر تجربه مشتری.”

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de