‘من آماده برای یک one-on-one?’ LeBron James قبول چالش از نواک جوکوویچ تنیس آس نشان می دهد عشق خود را برای NBA (ویدیو)

در پایان یک هفته است که در آن او دریافت کرده است, انتقاد خود را بی خیال رفتار همه گیر و رهبری از بازیکن شورای نواک جوکوویچ برد آخرین برس با NBA خانواده سلطنتی در یک ارز با LeBron James.

جهان شماره یک جوکوویچ فیلم برداری خود را دریبل بسکتبال بین پاهای خود را قبل از موفقیت اعزام چشم نواز به ضرب گلوله در داخل ساختمان دادگاه درخواست لس آنجلس لیکرز به جلو جیمز: “من آماده برای یک 1:1?”

شانزده-زمان NBA All-Star جیمز مناسب تحت تاثیر قرار گرفته خنده به او پاسخ داد: “من قصد دارم برای گفتن من فکر می کنم شما هستند. زیبا به دنبال از طریق در آن شات رفیق.”

عظیمی از طرفداران بسکتبال, جوکوویچ به ثمر رساند از مشابه فاصله قبل از لیکرز بازی پس از نشست اعضای این تیم از جمله کوبه برایانت در اتاق قفل در 2015.

در ماه آوریل او پرسید: جیمز برای پیوستن به خود را همه در چالش ارائه می دهد که طرفداران تنیس شانس برنده شدن فوق العاده ورزشی تجارب در ازای کمک های مالی موسسه خیریه و او ویران شد وقتی لیکرز افسانه برایانت که او به عنوان یک مربی کشته در سقوط یک هلیکوپتر در اوایل این سال است.

“او یکی از افرادی است که واقعا وجود دارد برای من به یه مشاوره با ارزش و دستورالعمل به نوع باور و اعتماد به خودم,” او گفت: از برایانت قبل از مرگ غم انگیز او یادآوری چگونه بسکتبال آیکون به او کمک کرد تا از طریق صدمه قابل توجه مشکلاتی که به رهبری او را به شک خود را در آینده.

“من بسیار سپاسگزار او را برای بودن در آنجا برای من بسیار حمایت شده است.”

جوکوویچ در تبادل با جیمز آمد و در پایان از مخلوط یک هفته برای استرالیا قهرمان باز بود که برای انتقاد از برگزاری خود آدریا تور مسابقات در مقابل هزاران نفر از مردم اهل صربستان بدون رعایت هر یک از اقدامات ایمنی مشاهده می شود در اکثر نقاط جهان در طول بیماری همه گیر.

او گفت که او “بسیار خوشحالم که” در اخبار است که ما باز است به احتمال زیاد به جلو بروید به عنوان برنامه ریزی شده از پایان ماه اوت است اما سوال محدودیت های دقیق برنامه ریزی شده برای سال جاری مسابقات و به خود جلب کرد sarcastically پژمرده پاسخ از ما بازیکن Mitchell Kreuger.

“رئیس جمهور از ما به اصطلاح بازیکن شورای خانمها و آقایان” نوشت: میچل پس از خواندن جوکوویچ ادعا می کنند که مشارکت همه بازیکنان و شل شدن قرنطینه محدودیت در گراند اسلم باید جمعی اولویت است.

“به عنوان رئیس جمهور او مسئولیت را به مطمئن شوید که همه بازیکنان تنیس’ صدای شنیده می شود,” گفت: Kreuger. “این جایی است که از آن شده است یک شکست کامل است.”

جوکوویچ در حال برنامه ریزی برای ارائه طرفداران دو سفر به نیویورک برای سه شب اما بعید است که ممکن است در یک تورنمنت که تقریبا خاص را بدون جمعیت در یک شهر است که در مرکز COVID-19 شیوع در ایالات متحده است.

با وجود غیر قابل اجتناب از به طور قابل توجهی متفاوت مسابقات این سال ما انجمن تنیس است که در زیر قابل توجهی فشار مالی به نظر می رسد که برنده برکت رهبران سیاسی برای برگزاری گرند اسلم با فرماندار نیویورک اندرو کومو حمایت از اقدامات برای اطمینان از بازیکن ایمنی این هفته است.

همچنین در rt.com باز ما را به جلو در اوت می گوید نیویورک فرماندار کومو – تنظیم بلندی مرحله نهایی مسابقات با نام ستاره

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de