الهام میلان می رود دفاعی پس از خود, گرمکن, ماسک (که هیچ کاری نمی کند برای جلوگیری از Covid-19)

بازیگر و لیبرال فعال Alyssa Milano تحت فشار قرار دادند تا در برابر بهمن آنلاین, مسخره, پس از او یک عکس از خودش پوشیدن یک مشخصه غیر قابل اعتماد, گرمکن, ماسک.

ضد تهمت #مقاومت ‘قهرمان’ از او خواست پیروان توییتر به همین ماسک برای جلوگیری از گسترش Covid-19 و شامل یک عکس از صورت خود را تحت پوشش ،

اعلام خدمات عمومی ضرب کردن مقدار زیادی از علاقه – اگر چه ظاهرا نه برای آن هدف در نظر گرفته شده. خوراک توییتر گرفتگی شد با جوک ها و الگوهای رفتاری اشاره کرد که تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) بود… بافتنی.

گرفتن توجه داشته باشید از منتقدان میلان ادعا کرد که او ماسک بود که مجهز به یک “فیلتر کربن” را به برق وصل کردن سوراخ.

دفاع او بود ملاقات با بی اعتنا پاسخ ، یک ذکر شده در مقاله این ادعا که فیلتر کربن هستند موثر در جلوگیری از گسترش ویروس.

اثر ماسک-پوشیدن در میان عموم مردم را برانگیخته بحث در ایالات متحده به عنوان شهرها و ایالات متحده پیاده سازی دستورالعمل خواستار اجباری شدن استفاده از PPE. در آوریل مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از مردم خواست به پوشیدن ماسک پس از معکوس قبلی آن موضع که چنین نمی شد و لازم است برای افراد سالم است.

همچنین در rt.com “من trans. من یک مهاجر. من گی هستم’: Alyssa Milano شناسایی به عنوان همه چیز در یک بار می شود بوداده

سازمان بهداشت جهانی می گوید در وب سایت خود را که “در حال حاضر وجود دارد نه به اندازه کافی شواهد و یا در مقابل استفاده از ماسک (پزشکی و یا دیگر) برای افراد سالم در جامعه.”

این اولین بار نیست میلان را قضاوت انتقاد شده است. این #MeToo فتنه متهم شد از نفاق پس از پرتاب او حمایت دموکرات نامزد ریاست جمهوری جو بایدن – حتی اگر او شده است علنا متهم به تجاوز جنسی و آزار و اذیت.

مانند این داستان ؟ به اشتراک گذاری آن با دوستان!

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de