Alysa لیو در مقابل کامیلا Valieva: نبرد فصل به آشکار شدن در سال 2020 جهان, تاریخ پاتیناژ در مسابقات قهرمانی

با پایان فصل تاریخ پاتیناژ رویداد لگد زدن به در استونی هفته آینده فتنه اصلی از این مسابقات است که برنده شدن در این رقابت بانوان – کامیلا Valieva یا Alysa لیو?

دو فوق العاده با استعداد اسکیت بازان تنظیم شده خود را برای اولین بار در تاریخ جهان است که اجرا خواهد شد از 2 مارس تا 8 در تالین.

ادامه مطلب: رقاصه بر روی یخ: دیدار با کامیلا Valieva – up & آینده روسیه ستاره با هدف خلع پاتیناژ رهبران

افزایش روسی ستاره Valieva در حال حاضر خودش را به عنوان یکی از فنی ترین-استعداد اسکیت باز با او مسحور پیکاسو-الهام روال ‘دختر در توپ’ در حال حاضر به نام یک شاهکار توسط پاتیناژ صاحب نظران.

این دختر کوچک با مداد-خطوط راست و زرق و برق دار انعطاف پذیری به دست آورد چهار حلقه پا میپرد که او در حال انتظار برای پرتاب در آینده مسابقات جهانی.

لیو که ادعا دومین مستقیم ما عنوان در ماه گذشته به طور گسترده ای در نظر گرفته رقیب اصلی برای Valieva با ویژگی های فوق العاده ای از مطالب که شامل یک سه گانه اکسل و چهار لوتز.

در ماه دسامبر هر دو دختران در 2019 Junior جایزه بزرگ نهایی در ایتالیا که در آن Valieva لبه همتای آمریکایی او, با سه امتیاز تبدیل شدن به تنها اسکیت باز به ضرب و شتم لیو در این فصل است.

Valieva است که به نام ‘رقاصه بر روی یخ’ به صورت ظریف او حرکت و هنری به طور سنتی به بالا جزء نمرات دریافت سطح 4 برای فک می چرخد و رفت و آمد. او نیز می شود مثبت و نمرات از اعدام (GOE) برای هر عنصر اجرا در برنامه های خود کمک می کند که او در پست بالا به طور کلی نمرات.

هر دو اسکیت باز خواهد شد واجد شرایط برای ورود به ارشد مسابقات در 2021-22 فصل با هدف بدست آوردن یک اسکله در زمستان بازی های المپیک در پکن که در آن آنها به طور بالقوه می تواند رقابت برای طلا.

Valieva که آموزش دیده تحت مشهور مربی Eteri Tutberidze شده است با ثبات در طول فصل برنده هر رویداد او دارد و از جمله ISU Junior جایزه بزرگ نهایی و تاریخ و قهرمانی.

همچنین در rt.com تصویر کامل: روسیه 13yo احساس Valieva wows پاتیناژ جهان با پیکاسو معمول

13 ساله نابغه متفاوت از اکثر هم تیمی های او با داشتن بالغ اسکیت با وجود سال است. او بی وقفه تفسیر موسیقی از برنامه های او ایجاد فراموش نشدنی عینک بر روی یخ.

آیا او قادر به تکرار موفقیت های او در جایزه بزرگ ، در تورینو او از دست رفته برنامه کوتاه به لیو قبل از بالا آمدن از جایگاه چهارم به ادعای طلا. بدون شک آمریکا ace خواهد همه چیز را در قدرت خود را برای گرفتن انتقام شکست تحمیل شده توسط Valieva اضافه کردن ادویه به اصل رقابت در نظر گرفتن در مرکز صحنه در سال 2020 Junior مسابقات جهانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im