تقریبا خاکپور: بازیکن حرکت به بارسا لغو شد در حالی که در هنگ کنگ پرواز برای تکمیل حرکت

سدریک Bakambu یک ادعا می شود unluckiest بازیکن از نقل و انتقالات ژانویه پس از یک پتانسیل حرکت به بارسلونا از طریق سقوط کرد به عنوان او در یک پرواز توقفگاه بین راه در هنگ کنگ در حالی که سفر برای تکمیل معامله.

La Liga غول بارسا موافقت کرده بود یک معامله به ثبت نام Conolese مهاجم بین المللی Bakambu از چینی سوپر لیگ سمت پکن Guoan در مهلت نقل و انتقال و بازیکن عجله سفر به اسپانیا برای تکمیل معامله.

ادامه مطلب: یادگیرنده سریع! نوجوان جشن گذراندن آزمون رانندگی با امضای برای لیگ برتر تیم روز پس از

Bakambu پریدند در 15 ساعت پرواز به سفر 8,798 متر از چینی پایتخت به اسپانیا اما در طول توقف در هنگ کنگ بارسا ساخته شده چشمگیر u-نوبه خود بیرون کشیده و از این معامله ترک Bakambu رشته.

با این وجود, سابق, فرانسه, بین المللی جوانان در زمان حادثه در ارواح خوب و حتی توییتی اعتماد فوتبال داده های سایت transfermarkt.com ترغیب آنها برای به روز رسانی خود را در انتقال تاریخ است.

“یو Transfermarkt تغییر انتقال تاریخ “تقریبا بارسلونا” لطفا. بدون توجه به آنچه اتفاق می افتد به ما اعتماد روند. خدا را شکر برای همه چیز شما ببینید یک زمان دیگر Anto ترجمه,” شاد 28 ساله در توییتر نوشت.

و وب سایت بموقع موظف ارسال یک تصویر از خود را به روز رسانی اطلاعات در پاسخ به صدای جیر جیر خود را با او در آخرین حرکت ذکر شده به معنای واقعی کلمه به عنوان “تقریبا بارسلونا’ در ادای احترام به رویای خود که به معنای واقعی کلمه تنها نیمی از راه وجود دارد.

شما می توانید نگه دارید تا تاریخ با تمام RT ورزشی را پوشش خبری و آخرین روز از نقل و انتقالات توسط زیر ما زنده به روز رسانی.

همچنین در rt.com مهلت نقل و انتقال بعد آن را به عنوان اتفاق افتاده است: روکش روز پایانی نقل و انتقالات ژانویه

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de